Hande'nin yeni imajı

Bodrum’da konser veren Hande Yener'in yeni tarzı dikkat çekti.

Hande'nin yeni imajı

HANDE Yener, Bodrum’da verdiği konserde sahne performansıyla göz doldururken, sahne kıyafeti ve siyaha boyattığı yeni saç modeliyle dikkat çekti.

1/ 9
Hande'nin yeni imajı

Bodrum Pasha Club’ta ’Alt Dudak’ adlı şarkısıyla konserine başlayan Hande Yener, diz üstüne kadar çıkan siyah çizme ve mini şortla sahneye geldi. Arkada toplattığı saçlarıyla ilk bakışta kısa saçlı imajı veren Yener, ilk şarkı ardından şortunun cebinden çıkardığı cep telefonunun kamerasıyla sosyal paylaşım sitesinde paylaşmak üzere görüntü çekti.

2/ 9
Hande'nin yeni imajı

Bir süre önce saçlarını siyaha boyatan Yener, önce DJ Cihat Uğurel’i ardından hayranlarını ve kendini görüntüledi. Yener konserinde ’Ya ya ya’, ’Bodrum’, ’Acele etme’, ’Kırmızı’ adlı şarkılarının da aralarında yer aldığı, eski ve yeni albümündeki şarkılara yer verdi.

3/ 9
Hande'nin yeni imajı

Aynı işletmede geçen haftaki konserinde olduğu gibi yine yoğun ilgi gören Yener, şarkılarını seslendirirken zaman zaman mikrofonu dinleyenlere de uzattı. Kendi dansçılarıyla sahneye çıkan Yener, sahne performansıyla tatilcilerden tam not aldı. Şarkılara eşlik eden tatilciler dans edip doyasıya eğlendi.

4/ 9