Hareketli Marmaris geceleri

DJ´in hareketli müzikleri eşliğinde bikinili dansçı kızlar sahnede figürlerini sergiledi.

Hareketli Marmaris geceleri

DJ´in hareketli müzikleri eşliğinde bikinili dansçı kızlar sahnede figürlerini sergiledi. İlerleyen saatlerde ``Robot'' dansçı sahne alarak, striptiz yapan şov grubuna eşlik etti

1/ 16
Hareketli Marmaris geceleri

GÜNEY Ege´nin en büyük açık hava diskosu Club Areena düzenlediği ``Robot ve çıtırlar'' isimli şovla yaza merhaba dedi.

2/ 16
Hareketli Marmaris geceleri

Muğla´nın Marmaris İlçesi´nin eğlence mekanı Barlar Sokağı´ndaki diskoların düzenledikleri partilere on binlerce turist akın ediyor. Animasyon ve ilginç şovların yapıldığı gecelerde, alkol duvarını aşan turistler çılgınlar gibi eğleniyor. Bunun son örneği de dün gece (Cuma) Club Areena´da yaşandı.

3/ 16
Hareketli Marmaris geceleri

``Robot ve çıtırlar'' şovu için turistler ilçenin beldelerindeki otellerden otobüslerle taşındı. 4 bin 500 kapasite sayısına ulaşan disko kapılarını kapattı. DJ´in hareketli müzikleri eşliğinde bikinili dansçı kızlar sahnede figürlerini sergiledi. İlerleyen saatlerde ``Robot'' dansçı sahne alarak, striptiz yapan şov grubuna eşlik etti. Alkolün su gibi tüketildiği partide daha sonra ``Çıtırlar'' adlı Brezilya dans grubu bikini ve renkli kostümleriyle geceye renk kattı. Dans figürlerini sergileyen Brezilyalı şov grubuna diskoda bulunan binlerce kişi eşlik etti. Parti, sabahın ilk saatlerine kadar sürdü.

4/ 16