Havlusuz çıkmam!

Jennifer Lopez, sevgilisiyle birlikte tatil yapıyor.

Havlusuz çıkmam!

Sevgilisi Casper Smart ile nihayet mutluluğu yakalamış gibi görünen Jennifer Lopez şimdi de fazla kiloları yüzünden sıkıntıda. Aşkını gözler önünde yaşamaktan hiç çekinmeyen güzel yıldız, havuza girerken havlusuna sarınma ihtiyacı duyuyor. Lopezs'in yakın çevresi, sevgilisinin "Sen her halinle güzelsin" telkinlerinin de işe yaramadığını ve birkaç kilonun Lopez'i çok üzdüğünü söylüyor.

1/ 16
Havlusuz çıkmam!

Ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, sevgilisi Casper Smart'la birlikte Miami'de tatil yapıyor. Asya ve Avrupa turnesine başlamadan önce sevgilisiyle baş başa kalıp enerji toplamak isteyen güzel şarkıcının keyfi yerinde. İkili, vakitlerinin çoğunu kaldıkları otelin havuzunda aşk tazeleyerek geçiriyor. Sürekli göz göze, dudak dudağa olan ikili, meraklı gözlere aldırış etmeden aşklarını yaşıyor.

2/ 16
Havlusuz çıkmam!

Aşkını kimseden gizlenmeden yaşayan Lopez, konu vücudunu sergilemeye gelince aynı cesareti gösteremiyor. Havuza havlusuna sarınarak giren ünlü şarkıcı, havuzdan çıkarken de havlu markajından yararlanıyor. Smart, sadece birkaç kilo fazlası olduğu için mayolu dolaşmaktan kaçınan sevgilisini "Sen her halinle güzelsin" diye telkin etse de işe yaramıyor.

3/ 16
Havlusuz çıkmam!

4/ 16