Hayat Yolunda başlıyor !

Hayat Yolunda başlıyor !

Hayat Yolunda başlıyor !

Ekrana ‘hayat’ geliyor

Engin Öztürk, Nur Fettahoğlu, Burak Yamantürk, İpek Karapınar, İlker İnanoğlu, Sinem Öztürk, Yıldıray Şahinler, Ceyda Tepeliler, Fulya Ulvan ve Ediz Hun’un rol aldığı “Hayat Yolunda”, bu akşam Kanal D’de başlıyor. Yapımını D Yapım’ın, yapımcılığını E. Ayşe Durmaz’ın üstlendiği, Feride Kaytan’ın yönettiği, senaryosunu Nuran Evren Şit’in kaleme aldığı dizi, güçlü oyuncu kadrosu ve heyecanlı hikayeleriyle, izleyicinin yeni gözdesi olmaya aday. İşte dizinin ana karakterleri ve onlara hayat veren güçlü kadro...

1/ 11
Hayat Yolunda başlıyor !

Kalp Damar Cerrahı Op. Dr. Cem Korcan (Engin Öztürk)

Cem, işinde dahi olarak anılan, çok başarılı, ama fakülte yıllarından beri tersliği, kabalığı ve başına buyrukluğu yüzünden sorun yaşayan, karizmatik, mesafeli bir adamdır. Geçmişte yaşadığı acı bir olay yüzünden İstanbul’dan uzaklaşır. Depremzedelere yardım için gittiği Van’da bir süre çalıştıktan sonra orada kalmayı tercih eder. Ancak fakülteden arkadaşı Dr. Yelda’nın ziyareti ve çok sevdiği küçük hastasının durumunun kritikleşmesi hayatını değiştirir. Cem, yıllar önce ayrıldığı Şafak’la aynı hastanede çalışmaktan kaçınsa da Şafak’la arasındaki önlenemez elektrik yıllara rağmen etkisini korumaktadır.

2/ 11
Hayat Yolunda başlıyor !

Genel Cerrah Doç. Dr. Şafak Günay (Nur Fettahoğlu)

İzmir’de bir üniversite hastanesinde çalışan, hırslı, başarılı bir cerrahtır. Armatör olan kocası Alp, 5 yaşındaki kızı Ecem ve hastalarından oluşan küçük bir dünyası vardır. Tek hayali olan profesörlük unvanını almasına sayılı günler kala, eşi tarafından aldatıldığını öğrenir. Küçük dünyası başına yıkıldığı anda, fakülteden arkadaşı Dr. Yelda’nın telefonu ile hayatı değişir. Fedakar, idealist, disiplinli, gururlu ve güçlü bir kadındır. Yıllar sonra karşısına çıkan eski sevgilisi Cem ile onu aldattığı halde yakasını bırakmayan kocası Alp arasında bocalayacaktır.

3/ 11
Hayat Yolunda başlıyor !

Beyin Cerrahı Op. Dr. Selim Savaş (Burak Yamantürk)

Tıp fakültesinin çapkın ve yakışıklı delikanlısı Selim, çok para kazanan, başarılı ve ünlü bir beyin cerrahı olur. Gönül ilişkilerinde bir hayli hızlı ve maceraperest olmasına rağmen, gerçekten aşık olduğu, bağlandığı birisi olmamıştır. Zengin ve ünlü hastaların rağbet ettiği büyük bir özel hastanede çalışır. O güne kadar tedavi edemediği hasta olmamıştır. Bu yüzden özgüveni ukalalık boyutundadır. Medyatiktir, TV programlarında boy gösterir, son model otomobili ve Boğaz’daki evinde hercai bir hayat sürerken, ameliyatına girdiği ünlü işadamının ölümüyle hayatı değişir. Bu arada Selim, genç hemşire Seza’nın ona olan ilgisinden habersizdir. Masumiyetiyle onun gönlünü çalan Seza’ya gerçekten aşık olduğunu kabullenmesi ise zaman alacaktır.

4/ 11