Hazal Filiz Küçükköse'den bomba açıklamalar !

Biyoloji finaline gireceği sırada gelen telefonla kendini sette buldu. İlk dizi projesinde âşık oldu ve evlendi. Birçok dizide rol aldı, yıldızı bu sezon ‘Kara Sevda’ dizisiyle parladı. Hazal Filiz Küçükköse’yle şöhreti ve evliliğini konuştuk.

Hazal Filiz Küçükköse'den bomba açıklamalar !

Biyoloji finaline gireceği sırada gelen telefonla kendini sette buldu. İlk dizi projesinde âşık oldu ve evlendi. Birçok dizide rol aldı, yıldızı bu sezon ‘Kara Sevda’ dizisiyle parladı. Hazal Filiz Küçükköse’yle şöhreti ve evliliğini konuştuk.

1/ 12
Hazal Filiz Küçükköse'den bomba açıklamalar !

Pek çok dizide oynadınız. Buna rağmen aslında kim olduğunuzu pek bilmiyoruz... Siz kimsiniz?
- 28 yaşımdayım. Ankaralıyım. Orada doğdum, büyüdüm. Babam devlet demiryollarında çalışıyordu, şimdi emekli. Annem ev hanımı. İki abim, bir de ikiz kız kardeşim var. Fedakâr biriyim, karşımdakine çok odaklı yaşarım. 
Ankara’nın politik ruhu size nasıl yansıdı? 
- Siyasetin yoğunluğu şehirde ağırlığını hissettiriyor. Bu yüzden Ankara’ya ‘gri şehir’ deniyor. O ruh hali bir süre sonra ister istemez size de yansıyor. Ayakların yere daha sağlam basıyor. Şehirde kültür sanat da daha yoğun. Ondan olsa gerek ben de çocuk yaşta oyunculuk hayalleri kurmaya başladım. İkiz kardeşimle kendi çapımızda küçük tiyatrolar yapardık, tiyatro kulüplerine dahil olurdum.

2/ 12
Hazal Filiz Küçükköse'den bomba açıklamalar !

Tiyatro sahnesinden televizyon ekranına geçiş tesadüf müydü? 
- Üniversitede bir yandan tiyatroda sahne alıyorum. Bir gün final sınavına girecekken Facebook üzerinden bir mesaj aldım. Beni tiyatroda görmüşler, ortak arkadaşlarımız üzerinden de Facebook’ta bulmuşlar. Kast denemesi için çağrıldım. Ertesi gün final sınavı yerine deneme çekimindeydim. Kendimi bir anda ‘Deniz Yıldızı’ dizisinin setinde buldum. Günlük bir diziydi, her şeyi sette öğrendim. Ankara’dan alacağımı aldıktan sonra İstanbul’a geldim. ‘Kalbim Seni Seçti’, ‘Ustura Kemal’, ‘Uçurum’, ‘Beni Affet’, ‘Günahkâr’ gibi diziler bunu takip etti.

3/ 12
Hazal Filiz Küçükköse'den bomba açıklamalar !

Eşinizle de ilk dizinizin setinde tanışıp evlendiniz. Birçok oyuncu artık sette âşık oluyor... Nedir bu setlerin büyüsü? 
- Bizimki biraz bu durumun dışında. Dizide karşılıklı sahnelerimiz çok yoktu. Ama önceden birbirimizi tanıyorduk. Sonra zaman içinde, bir şeyleri paylaştıkça birbirimizi tamamladığımızı anladık. 
Aşkınızı nasıl anlatırsınız? 
- Biz bir bütünüz. Beni çok mutlu ediyor. Hayatın her duygusunu bana yaşatan bir tamamlayıcı. Çok esprili. Kendimi onu dinlemekten alıkoyamıyorum. Derin, zekice konuşuyor. Fiziksel olarak da enerjisiyle beni çekiyor. Genelde pek fırsat vermem ama Tuan sürprizleri sever. Bana sürpriz yapabilmek konusunda epey direniyor.

4/ 12