Helin Avşar boşanma nedenini açıkladı

Eşi Serhan Bora ile boşanıp boşanmayacakları uzun süredir konuşulan Helin Avşar "davayı açtık, boşanıyoruz" açıklamasında bulunarak son noktayı koydu. Bir televizyon programına konuşan Helin Avşar, adeta içini döktü. Kendisinden üç yaş küçük ama olgun bir

Helin Avşar boşanma nedenini açıkladı

Eşi Serhan Bora ile boşanıp boşanmayacakları uzun süredir konuşulan Helin Avşar "davayı açtık, boşanıyoruz" açıklamasında bulunarak son noktayı koydu. Bir televizyon programına konuşan Helin Avşar, adeta içini döktü. Kendisinden üç yaş küçük ama olgun biriyle evlendiğini ancak aynı evde yaşama sorunlarının çözülemediğini belirten Avşar şunları söyledi:

1/ 7
Helin Avşar boşanma nedenini açıkladı

"Erkek ve kadın tarafı hatalar yapabiliyor. Uzaklaşınca hatalarını da görüyor. Boşanma davamızı açtık, kesin kararımı verdim. Biz anlaşarak boşanıyoruz. Çok büyük konuşmayayım. Birkaç kez birbirimize şans verdik. Asla kötü şeyler yaşamadık. Aynı ev içinde anlaşamadık. Kimsede hata suç bulmuyorum. 21 günde evlendik. Hiç birbirimizi tanımadan evlendik. Nerede hata yaptık? İkimizde de hatalar vardı. Sonucu çok şükür dost olarak bitiriyoruz. Zorlanmak hiçbir zaman iyi bir şey değil çok büyük hayallerle evleniyorsunuz. Evlilik kurumu benim için çok önemli bir kurum."

2/ 7
Helin Avşar boşanma nedenini açıkladı

Elle tutulur bir sebep yok. Üniversite hayatımdan beri tek başıma yaşıyorum.Özgürlüğüm kısıtlandı gibi mi hissettim belki bilmiyorum. Tam cevabını bulmuş değilim hala düşünüyorum ama ben çok tek başına yaşadım. Evlilikl r bence erken olmalı ne kadar geç evlenirsen o kadar kötü sonuçlanıyor. Benim eşim olgun bir eşti. 3 yaş benden küçük olmasına rağmen mutluluğumuzda sorun yoktu. Aynı evin içinde olmadı. O büyü bozuldu. Evlenmeden önce yaptığın planlar evlenince ertelenmeye başlıyor."

3/ 7
Helin Avşar boşanma nedenini açıkladı

"Evliliği kurtarmak için çocuk yapmak en büyük hata. Hep üzülen taraf çocuklar oluyor. Kangren olmuş bir kolu kesmek en mantıklısı. Biz bir iki kere daha şans verdik kendimize yine aynı. Ablama danışmadım bu benim hayatım kendim karar vermem gerekiyordu. Ablam hep hayırlısı olsun istedi. Boşanmak için evlenmedim. Programa başladığımda içimde fırtınalar kopuyordu. Ne yapacağım, nasıl olacak diye çok düşündüm. Unuttum başka bir hayata başladım ama çalışmak bana iyi geldi. Güzel bir dost kazandım."

4/ 7