Hem sevgili, hem rakipler

Televizyonların sevilen dizilerinde rol alan oyuncuların birliktelikleri..

Hem sevgili, hem rakipler

HEM RAKİPLER HEM SEVGİLİ

AŞK BİR YANA, İŞ BAŞKA BİR YANA... ONLAR ÖZEL HAYATLARINDA BİRBİRLERİYLE UYUMLU, MUTLU İLİŞKİLER YAŞIYORLAR. AMA SÖZ KONUSU MESLEKLERİ OLUNCA DİŞLİ BİRER RAKİPLERE DÖNÜŞÜYORLAR. ÜSTELİK BİRBİRLERİNİ SIKI ELEŞTİRMEKTEN DE ÇEKİNMİYORLAR. İŞTE EKRANIN RAKİP SEVGİLİLERİ...

1/ 10
Hem sevgili, hem rakipler

ALİ SUNAL, GÖKÇE BAHADIR

‘Benim Annem Bir Melek’de Çetin’i oynayan Ali Sunal ile ‘Yaprak Dökümü’nün Leyla’sı Gökçe Bahadır’ın beraberlikleri, neredeyse bir yılı geçti. Çok iyi anlaşan çiftin beraberliği evliliğe doğru gidiyor. Ali Sunal da babası gibi mutlu bir evlilik yapmak istiyor.

2/ 10
Hem sevgili, hem rakipler

ENGİN ALTAN DÜZYATAN, ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

2009’un yeni dizilerinden ‘Bir Bulut Olsam’da Doktor Serdar’ı oynayan Engin Altan Düzyatan ile ‘Melekler Korusun’un İpek’i Özge Özpirinçci’nin beraberlikleri, geçen yıl birlikte rol aldıkları ‘Cesaretin Var mı Aşka’ dizisinin setinde başladı. Şimdi her ikisi de başka dizilerde oynuyor ama aşkları sürüyor.

3/ 10
Hem sevgili, hem rakipler

BURAK ÖZÇİVİT, ZEYNEP DÖRTKARDEŞLER

Burak Özçivit ‘Baba Ocağı’nda Güven’i, sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler ise ‘Akasya Durağı’nda tıp öğrencesi Tuğçe’yi canlandırıyor. Her iki dizi de aynı gün, her cumartesi saat 20.00 dolaylarında yayına giriyor.

4/ 10