Hiç başrol oynamadı ama....

Sofia Vergara göğüsleri nedeniyle gösteri dünyasında adından en çok söz edilen güzellerden biri.

Hiç başrol oynamadı ama....

Sofia Margarita Vergara.. Ya da beyazperdede bilinen adıyla Sofia Vergara... Hem manken hem oyuncu. Şimdiye kadar ses getiren bir rolde oynamayı başaramadı, ama yine de gösteri dünyasında adından en çok söz edilen güzellerden biri.

1/ 16
Hiç başrol oynamadı ama....

37 yaşındaki Kolombiyalı Vergara, her ne kadar Hollywood'da istediği gibi hızla yükselip 'A Listesi' ünlüleri arasına giremese de Maxim, FHM, Askmen gibi dergiler tarafından belirlenen dünyanın en seksi kadınları listesine girmeyi her zaman başardı.

2/ 16
Hiç başrol oynamadı ama....

Katie Holmes ile olan evliliğinden önce Tom Cruise ile birlikte bir çok kez görüntülenen Vergara, geçen yaz da İngiliz Chelsea Kulübü'nün eski teknik direktörü Jose Maurinho ile yaşadığı yasak aşkla da gündeme gelmişti yönünde tavsiyeler aldığını açıklayan Vergara, bunu hiçbir zaman düşünmediğini, vücudunu doğal haliyle çok sevdiğini söyledi.

3/ 16
Hiç başrol oynamadı ama....

Kolombiya asıllı aktris Sofia Vergara, Hollywood kariyerinin iri göğüslerine kurban gittiğini açıklamıştı.
Kariyerine 90'ların sonunda başlayan ve özellikle Modern Family dizisiyle dikkat çeken 38 yaşındaki oyuncu, iri göğüsleri nedeniyle Hollywood'da seks sembolü olarak görüldüğünü ve yeteneğinin göz ardı edildiğini ifade etti.
Sofia Vergara Hollywood'da günün birinde hayal ettiği büşük çıkışı gerçekleştirir mi bilinmez, ama güzelliğiyle uzun süre adından söz ettireceği kesin.

4/ 16