Hintli milyarder Bodrum‘da

Hintli milyarder Bodrum‘da

Hintli milyarder Bodrum‘da

200 milyon dolarlık 'Amevi' adlı yatını Göltürkbükü'ne demirleyen Mittal ailesi, bir beach clubda eğlendi. Yata dönmek için bindikleri sürat botunun dümenine geçen Lakshmi Mittal, aniden hız yapınca küçük kızı Shahid Kapoor Mittal botun içinde düştü. Mittal, kızının gönlünü almak için uzun süre uğraştı.

1/ 14
Hintli milyarder Bodrum‘da

Yeğeni Vartika Mittal ile Utsav Goenka'yı evlendirdiği düğünle adından söz ettiren 28 milyar dolarlık servetin sahibi, dünyanın en zengin 5'inci adamı Hintli milyarder Lakshmi Mittal, ailesi ile birlikte geçen perşembe günü mavi yolculuk için Muğla'nın Bodrum İlçesi'ne geldi. 200 milyon dolarlık 'Amevi' adlı 80 metre uzunluğunda ve 15 metre genişliğindeki İngiliz bayraklı yatıyla ilçede koyları gezen Mittal ailesi, geçen 3 güne rağmen turizm cenneti ilçeden ayrılamadı.

2/ 14
Hintli milyarder Bodrum‘da

ZOR ANLAR YAŞADI

Yanında eşi Usha Mittal, çocukları Shahid Kapoor Mittal, Steel Mittal ve şirketinde yöneticisi oğlu Aditya Mittal ile birkaç yakını bulunan Lakshmi Mittal, dün öğleden sonra Göltürkbükü sahilindeki bir beach clubda eğlendi.

3/ 14
Hintli milyarder Bodrum‘da

Denize giren Mittal ailesinin basın mensupları tarafından görüntülenmemesi için beach kulübün çalışanları, şemsiyeler ve paravanlarla önlem alındı.

4/ 14