Hollywoodun örnek evlilikleri

Magazin dergisi People, özel sayısında örnek evlilik sürdüren ünlü çiftlere yer verdi.

Hollywoodun örnek evlilikleri

Yayın hayatında 35. yılını dolduran yaşam ve magazin dergisi People, özel sayısında örnek evlilik sürdüren ünlü çiftlere yer verdi.

1/ 21
Hollywoodun örnek evlilikleri

David-Victoria Beckham
"Spice Girls" topluluğunun ünlü üyesi Victoria, tanıştıkları zaman yeşil sahaların yıldız futbolcusu David Beckham'dan daha büyük bir şöhrete sahipti. David Beckham ile Victoria, bundan 10 yıl önce hayatlarını birleştirdiler ve yıldız oyuncunun giyim ve saç stili de bu evlilikle birlikte değişti. Attıkları her adım adeta olay olan Beckham çiftinin evliliği zaman zaman fırtınalı dönemler geçirse de birbirlerinden kopamıyorlar.

2/ 21
Hollywoodun örnek evlilikleri

Denzel Washington-Pauletta Pearson
Oscarlı ünlü oyuncu Denzel Washington da evliliği örnek gösterilen sanatçılardan. Sinema dünyasına 1977 yılında televizyon dizisi "Wilma" ile adım atan sanatçı, bu ilk ekran denemesinde yaşamını değiştiren bir tesadüfü de yaşadı.

3/ 21
Hollywoodun örnek evlilikleri


Orada 4 çocuğunun annesi olacak Pauletta Pearson ile karşılaşan 54 yaşındaki sanatçı ile 59 yaşındaki eşi, 26 yıldır mutlu bir evlilik sürdürüyor. Oyuncunun mutlu evlilik için erkeklere verdiği esprili öğüt ise şöyle: ''Karınız ne derse yapın ve ağzınızı sürekli kapalı tutun''...

4/ 21