Holywoodun yalnızları

İşte bunlar da Holywood'un 'Issız adam'ları...

Holywoodun yalnızları

Çağan Irmak'ın Issız Adam adlı filmi izleyen hemen herkesi gözyaşlarına boğdu. Bir kadına aşık bile olsa ona bağlanmaktan korkup kaçan Alper karakteri uzun uzun da tartışıldı. Filmde anlatılan kurgusal bir hikaye elbette. Ama gerçek hayatta da "ıssız adam"lar var. Hem de bazıları çok ünlü. Dünyanın her yerinde milyonlarca hayranları var... Onlar da kimi zaman kadınlara aşık oluyorlar, hatta aralarında evlenenler bile var. Ama yeryüzünde hiçbir kadın onları sonsuza kadar kendine bağlayamıyor. Üstelik bunun sebebi bu ünlü erkeklerin 'şımarmış' olması da değil. Onlar hayatlarını bu şekilde sürdürmeyi seviyorlar. İşte sinemanın en ünlü 'ıssız adamları'.

1/ 16
Holywoodun yalnızları

1961 doğumlu Clooney, henüz 28 yaşındayken kendisinden yaşça büyük Talia Balsam ile evlendi. Ancak bu evlilik kısa sürdü. Defalarca dünyanın en gözde bekarı seçildi. Hayatına aralarında Lisa Snowdon'ın da bulunduğu çok sayıda ünlü kadın girdi. Ama o hiçbiriyle evlenmeye yanaşmadı. En son sevgilisi Sarah Larson ile 'artık' evleneceğine herkes kesing özüyle bakıyordu. Ama o ilişki de ayrılıkla sona erdi.

2/ 16
Holywoodun yalnızları

3/ 16
Holywoodun yalnızları

1964 doğumlu. Henüz hiç evlenmedi. Ama belki bunda yaşadığı korkunç olayın da etkisi vardır. 1999 yılında bir kız çocuğu bekleyen sevgilisi Jennifer Syme, bir araba kazasında öldü. Reeves'in yaşamla ilgili planları da beklenmedik şekilde tersine döndü. Reeves hem Ava Archer Syme- Reaeves adını vermeyi planladıkları minik kızını hem de sevgilisini kaybetti. Bu olaydan sonra da kısa süreli ilişkiler dışında Reeves'in kalbini fethedebilecek bir kadın çıkmadı..

4/ 16