İbo Show'daki kriz büyüyor: Ayşe Mine isyan etti

İbo Show'da, Gülden Karaböcek ve Ayşe Mine arasında yaşanan gerginlik sosyal medyada çokça konuşulmuştu. Ayşe Mine'nin şarkı söylerken Faruk Tınaz'ın önüne geçip İbrahim Tatlıses'in yanına doğru yönelişi kameralara yansımıştı.

İbo Show'daki kriz büyüyor: Ayşe Mine isyan etti

Demet Akalın ve Alişan'ın Star TV'deki programına konuk olan Ayşe Mine, İbo Show'da Gülden Karaböcek ile yaşadıkları krizinin perde arkasını anlattı. Ortaya çıkan fotoğrafa isyan etti.

1/ 8
İbo Show'daki kriz büyüyor: Ayşe Mine isyan etti

'İbo Show' da, Gülden Karaböcek ve Ayşe Mine arasında yaşanan gerginlik konuşulmaya devam ediyor. Programın fasıl kısmında tüm sanatçılar sahneye çıktığı sırada, Ayşe Mine'nin şarkı söylerken Faruk Tınaz'ı ekarte ederek İbrahim Tatlıses'in yanına geçtiği görüntüler sosyal medyada gündeme gelmişti. Ayşe Mine, meslektaşı Gülden Karaböcek'in kendisini kalçasıyla ittiğini iddia edince ortalık karışmıştı. 

2/ 8
İbo Show'daki kriz büyüyor: Ayşe Mine isyan etti

Programdan sonra açıklama yapan Gülden Karaböcek, "Ben kimseyi itmedim. Ayrıca henüz ölmedim, bilerek yapılmış hiçbir şey yok. Kendi kendine uzaklaştı, gelmedi. Ahmet Selçuk İlkan çağırdı. Önceden İbrahim'in yanındaydı. Faruk'un yanına gelerek araya girdiği kayıtlarda var. Faruk'u itti mi, yer mi verdi bilemem. Bu mevzu çok uzadı. Gereksiz bir tartışma" ifadelerini kullanmıştı.

3/ 8
İbo Show'daki kriz büyüyor: Ayşe Mine isyan etti

"Beni poposu ile itti" Ayşe Mine, "O gün beni itti. Ben de üzüldüm, uzaklaştım. Çünkü ben kırılgan bir yapıdayım. Uzaklaşınca herkes beni çağırdı, Ahmet Selçuk İlkan ve İbrahim Tatlıses de gördü. Görüntülerde onun ittiği var. Bu işin peşini bırakmayacağım. Bir kere Ayşe Mine'yim ben. Yer açmak istesem tank gibi kadınım. Ben bu iri yapımın altında çok hassas bir kadınım. Onun yaptığını mevzu bile etmedim. Beni poposu ile itti. Sonra da mevzuyu kendi lehine çevirdiler" açıklamasıyla yeni bir polemik yaratmıştı.

4/ 8