İbodan aldıklarını geri yolladı

Yıldız Tilbe, "İbo Show"a konuk olmak için istediği kıyafet ve takıları, bir torba içinde geri yolladı.

İbodan aldıklarını geri yolladı

Önceki akşam Keops barda sahneye çıkan Tilbe, "İbo Show"a konuk olmak için Tatlıses'in aldığı beşibir yerde ve kıyafetleri bir çanta içinde getirerek ünlü sanatçıya iade edilmesi için teslim etti.

1/ 10
İbodan aldıklarını geri yolladı

Yıldız Tilbe, geçtiğimiz hafta programına konuk olduğu İbrahim Tatlıses ile canlı yayında tartışmış ve programı terk etmişti. Tatlıses'in "Ben onu pezevenklerin elinden kurtardım" açıklamasından sonra da kanal "İbo Show"u yayından kaldırmıştı.

2/ 10
İbodan aldıklarını geri yolladı

Tatlıses ile Tilbe arasındaki soğuk savaş devam ediyor. Tilbe, önceki akşam Etiler Keops'ta sahneye çıktı. Yanında bir çanta dolusu eşya ve takılarla gelen Tilbe kuliste gazetecilere, "Bunlar bana kendisinin sahnede giymem için verdiği kıyafetler ve bunları sizin huzurunuzda ona gönderiyorum" diyerek 5'i bir yerde altını ve elbileseleri Tatlıses'e iletilmek üzere teslim etti.

3/ 10
İbodan aldıklarını geri yolladı

Herkes bir gün ölecek
Son günlerde aldığı tehdit telefonları yüzünden savcılığa başvurduğunu söyleyen Tilbe, "Bu ülkede devlet var, savcılığa dilekçe verdim. Ben Allah'tan başka kimseden korkmam, herkes bir kere ölecek" dedi.

4/ 10