İçimde bir kelebek var

Tuba Ünsal, Vogue Türkiye dergisinin ekim sayısı için objektif karşısına geçti.

İçimde bir kelebek var

İÇİMDE BİR KELEBEK VAR

İKİNCİ çocuğunu dünyaya getirmeye hazırlanan Tuba Ünsal, Vogue Türkiye dergisinin ekim sayısı için objektif karşısına geçti.

1/ 7
İçimde bir kelebek var

Göbeğini açıkta bırakan kıyafetlerle poz veren ünlü oyuncu, röportajında da hamileliğini ve ikinci kez yaşadığı annelik heyecanını anlattı. Ünsal, adına henüz karar vermediği, “Kod adı Junior” dediği bebeğinin cinsiyetini öğrenince şaşırdığını söyledi: “Kız çocuk çok seviyordum. Sare’den çok alışmıştım. Junior epey şoke etti. Fakat Türkiye’de çevrenin erkek çocuk sevinci hakikaten başka oluyormuş. ‘A hadi buldun’ falan diyorlar, neyi bulduysam... İkinci çocukta daha rahatım. Anne olarak hamile olmakla, genç kız olarak hamile olmak da çok farklıymış. O zaman çok korku vardı içimde. Neyle karşılaşacağımı, hayatımın nasıl değişeceğini bilmiyordum. Şimdi mutluluk ve huzur var. Neyi nasıl yapacağımı biliyorum. İçimde bir kelebek var, hep iyi şeyler hissettiriyor bana.”

2/ 7
İçimde bir kelebek var

11 kilo aldım

Tuba Ünsal, hamileliğinde beslenmesine dikkat ettiğini söylüyor: “11 kilo aldım. 49 kilo başladığım için, pek kilolu bir hamile olmadım.”

3/ 7
İçimde bir kelebek var

4/ 7