İdo yeni yaşına böyle girdi!

İdo yeni yaşına böyle girdi!

İdo yeni yaşına böyle girdi!


Tedavi için ABD’ye giden İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses 23 doğum gününü, partiyle kutladı. İdo, annesi Derya Tuna’ya babasıyla bir resminin işlendiği kolye hediye etti. Duygulanan Tuna, kolyeyi “Gururla boynumda taşıyacağım” diyerek taktı.
 

1/ 11
İdo yeni yaşına böyle girdi!

Geçtiğimiz haftalarda Amerika’ya ameliyat olmak için giden İbrahim Tatlıses’in oğlu İdo Tatlıses’e annesi Derya Tuna, Etiler Tatlıses’de sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi. Her şeyden habersiz kendi doğum günü partisine gelen İdo arkadaşlarının “İyi ki doğdun İdo” seslerine çok duygulandı. Arkadaşları İdo’yu hediye yağmuruna tuttu. İdo’ya bir de dansöz sürprizi yapıldı. İdo dansözle karşılıklı göbek attı. Daha sonra ise gelen doğum günü pastasını İdo ve geceye katılan ünlü isimler birlikte kesti. Daha sonra İdo masaları dolaşarak şarkılarını söyledi ve bir ara Halil Sezai’yi taklit etti. Oğlunun hediye ettiği ve İbrahim Tatlıses’le resminin olduğu kolye Derya Tuna’yı duygulandırdı.

2/ 11
İdo yeni yaşına böyle girdi!

Amerika’dan aradı

Amerika’ya ameliyat olmaya giden İbrahim Tatlıses 23 yaşına basan oğlu İdo’yu arayarak doğum gününü kutladı. Sağlık durumu iyi olan Tatlıses telefonda oğlunun yanında olamamasının üzüntüsünü yaşadığını belirtti. 

3/ 11
İdo yeni yaşına böyle girdi!

‘Tedaviye sıfırdan başlandı’

Oyuncu Aydemir Akbaş ameliyat olmak için ABD’ye giden yakın arkadaşı İbrahim Tatlıses’in tedavisiyle ilgili son gelişmeleri anlattı: “İbrahim’in beyninin içindeki küçük kemik parçasını alacaklar. Çok minik bir kemik. Sol tarafının felç olması bu kemik yüzünden. Amerika’daki doktorları çok umutlu. Yüzde 95 başarılı geçeceklerini söylüyorlar. Zaten aylar öncesinden kafa röntgenini göndermişti. Şimdi orada tedaviye sıfırdan başladılar. Yeniden röntgenleri çekiliyor. Konsültasyon da yapılacak. Ameliyatı için henüz net bir tarih yok. 1-1,5 ay sonra olabilir.”

4/ 11