İhanetin fotoğrafı!

Özlem Yıldız’ın eşi Sinan Serter, evliliği henüz bitmeden çapkınlık turuna çıktı.

İhanetin fotoğrafı!

Özlem Yıldız’ın eşi Sinan Serter, evliliği henüz bitmeden çapkınlık turuna çıktı. Fotoğrafları çekilirken panikleyen Serter, deve kuşu misali kafasını koltuğa gömerek gizlendi.

1/ 6
İhanetin fotoğrafı!

Ünlü sunucu Özlem Yıldız’ın boşanma kararı aldığı 8 yıllık eşi Sinan Serter, evliliği henüz bitmeden çapkınlık yaparken görüntülendi. Önceki gece ilk olarak Nişantaşı’nda bir bara daha sonra Ortaköy’deki Albüm isimli mekana giden Serter, içeride esmer bir güzelle samimi bir şekilde eğlendi. Sabahın ilk ışıklarına kadar mekanda kalan çifte, iki arkadaşı daha eşlik etti.

2/ 6
İhanetin fotoğrafı!

Mekan çıkışı tedbirli davranan ünlü işadamı, birlikte eğlendiği esmer güzeli yanındaki arkadaşlarıyla gönderdi. Bir kaç dakika sonra kapıda beliren Serter, etrafı kontrol ettikten sonra arkadaşının aracına yöneldi.

3/ 6
İhanetin fotoğrafı!

“Şimdi yandık!”

Kız arkadaşının yanındaki koltuğa oturan Serter, bu sırada patlayan flaşlarla adeta şoke oldu. Deve kuşu misali kafasını koltuğa gömen ünlü iş adamı, yüzünü gizlemek için şekilden şekile girdi. Bu sırada yanındaki kız arkadaşının “Şimdi yandık” sözleri dikkat çekti.

4/ 6