İnstagram'da ünlüler

İnstagram'da ünlüler

 Arda Turan, kardeşi Okan’ın doğum günü için geldiği İstanbul’da birkaç gün kaldıktan sonra döndü.Barselona’da yaşayan ünlü futbolcu, dönüşünde ailesini de yanına aldı. Özel jetle dönen yıldız futbolcunun ve ailesi, jette çektirdikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı. 

1/ 34
İnstagram'da ünlüler

 Annesi ve yeğenleri ile uçakta çektirdiği kareyi paylaşan Turan, fotoğrafın altına Godfather filminden bir replik yazdı:“Ailesiyle vakit geçirmeyen erkek, asla gerçek bir erkek olamaz” notunu düştü. Arda’nın bu fotoğrafına “Bizim de bir uçağımız yok ki, ailemizle vakit geçirelim” gibi esprili yorumlar yapıldı. 

2/ 34
İnstagram'da ünlüler

Turan’ın takipçilerinin kulaklığıyla ilgili yaptığı yorumları gören sevgilisi Aslıhan Doğan fotoğrafın altına “Böyle bir resimde uçağa ve kulaklığa takılmak” yazdı.Arda Turan da sevgilisine “Bebeğim seni arayacaktım” karşılığını verdi. 

3/ 34
İnstagram'da ünlüler

Yeliz Yelişmen oğlu Birbey için olan adağını yerine getirdi. Adağının kesilişini 7 aylık oğluna da izleten Yeliz Yeşilmen, fotoğrafları 'Oğlumun adına Antakya'da geçen sene adadığım adağım çok şükür kabul oldu ve nasip oldu' notu ile sayfasında paylaştı. Birbey'in ağlarken görüldüğü fotoğraflar Yeliz Yeşilmen bazı takipçilerinden büyük tepki aldı. Yeşilmen, aldığı sert eleştirilerin ardından fotoğrafı sayfasından kaldırdı. 

4/ 34