İrfan Yavuz evlendi

İrfan Yavuz evlendi

İrfan Yavuz evlendi

SOCAR Türkiye Başkanı ve Petkim Yönetim Kurulu Üyesi Kenan Yavuz ve eşi Sibel Yavuz’un oğlu İrfan Yavuz ile işadamı Hasan-Fatma Dönmez çiftinin kızları Gözde Dönmez, Çırağan Palace Kempinski Oteli'nde düzenlenen görkemli bir düğün töreniyle evlendi.

1/ 10
İrfan Yavuz evlendi

Düğüne aralarında Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç, Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, SOCAR Başkanı Rövnag Abdullayev, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, AK Parti Grup Başkan Vekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş, Petkim Yönetim Kurulu Başkanı Vagif Aliyev ile İstanbul ve İzmir’in iş dünyasından pek çok tanınmış isimle birlikte bine yakın davetli katıldı.

2/ 10
İrfan Yavuz evlendi

Genç çiftin nikâh şahitliklerini Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, SOCAR Başkanı Rövnag Abdullayev, Eski Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç ve Senem Gültekin gerçekleştirdi. Bakan Işık, evlilik yaşamının bazen hüzün bazen kederli geçeceğini belirterek, genç çiftin iyi günde ve kötü günde birbirlerine bağlanmaları ve destek olmaları tavsiyesinde bulundu. Nikâh şahitlerinden SOCAR Başkanı Rövnag Abdullayev ise, aile ocağını koruyanın kadın olduğunu, bu nedenle cüzdanını kadına takdim ettiğini söyledi.

3/ 10
İrfan Yavuz evlendi

Pop sanatçısı Kıraç’ın şarkılarıyla renk kattığı düğün töreninde ilk danslarını yapan genç çift, gecenin ilerleyen saatlerine kadar doyasıya eğlendi. İrfan-Gözde Yavuz çifti, balayı için Maldivler’e hareket etti.

4/ 10