Irmak Ünalın ikinci kez hamilelik sevinci

Irmak Ünal'ın ikinci kez hamilelik sevinci

Irmak Ünalın ikinci kez hamilelik sevinci

Irmak Ünal anneliği sevdi. 2.5 yaşındaki kızı Kayla için oyunculuğa mola veren Ünal, şimdilerde ikinci kez annelik heyecanı yaşıyor. Bu kez erkek bebek bekleyen ünlü oyuncu, hem kızıyla ilişkisini hem de hamileliğini Parents dergisine anlattı.

1/ 15
Irmak Ünalın ikinci kez hamilelik sevinci

* Nasıl geçiyor Kayla ile günleriniz?

- Şu an çalışmadığım için evladıyla çok yakından ilgilenme fırsatına sahip olan şanslı annelerdenim. Kahvaltımızın ardından Kayla’yı gün aşırı Happy Nest ve My GYM adlı oyun gruplarına götürüyorum.

Bu alanlar ona hem enerjisini kullanması hem de sosyalleşmesi anlamında çok şey kattı. Ben de onunla birlikte sınıflara katılıyorum ya da onu izliyorum.

2/ 15
Irmak Ünalın ikinci kez hamilelik sevinci

Öğlen çıktığında yemek ve öğle uykusu için hazır oluyor. Akşamüzeri ise havaya bağlı olarak ya açık havada bir aktiviteye katılıyor ya da babası ve benimle gym’deki oyun salonuna geliyor.

Banyosunun ardından, babası ve benimle hikâye okuma seansından sonra onu huzurlu bir uykunun kollarına bırakıyoruz. Rutinlerine olabildiğince sadık kalmaya çalışıyoruz.

3/ 15
Irmak Ünalın ikinci kez hamilelik sevinci

* Kayla şimdi kaç yaşında?
- 2.5 yaşında.

* Nasıl gidiyor ‘annelik’ işi?
- Her gün öğrenmeye devam ediyorum. Şimdiden küçük kızım bana çok şey öğretti. Annelik benim içimden gelerek ve çok severek yaptığım bir “iş”, içgüdüsel bir duygu. Müthiş doyurucu ve geliştirici.

Anneliği ciddiye alıyorum ve hayatımın önceliği haline getirdim. Özellikle hayatının ilk üç yılında çocuğumun yanında olabildiğim için çok mutluyum. Birbirimize çok ihtiyacımız olan bu dönem, onun da kişiliğinin oluşması ve geleceğe hazırlık aşamasında çok değerli. Bu hayatı beraber öğreniyoruz.

4/ 15