İşte 2013ün en iyileri!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 12’inci kez düzenlenen Yılın Yıldızları ödülleri sahiplerini buldu

İşte 2013ün en iyileri!

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü tarafından bu yıl 12’inci kez düzenlenen Yılın Yıldızları ödülleri sahiplerini buldu. Bu yıl ‘En İyi İş Kadını’ kategorisinde ödülü üst üste 3’üncü kez Doğan Online ve Doğan Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner aldı. Törende konuşan Boyner, 'Türkiye’nin en köklü kurumlarından biri olan Yıldız Teknik Üniversitesi’nin öğrencilerine beni yılın iş kadını seçtikleri için çok teşekkür ediyorum. Ödülü de başta kardeşlerim olmak üzere tüm iş kadınları adına alıyorum' dedi.

(DHA)

1/ 17
İşte 2013ün en iyileri!

'YTÜ ÇATISI ALTINDA BİRLEŞTİREN TEK ÖĞRENCİ ÖDÜL TÖRENİDİR'

30 dalda 5 bin öğrencinin oylarıyla belirlenen her yıl basın, medya, sanat ve iş dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı 12’inci Yılın Yıldızları Ödül töreni YTÜ Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi’nde yapıldı. Gecenin açılış konuşmasını YTÜ İşletme Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Emre Can Durmaz yaptı. Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü’nün 15 yıl önce İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nin desteğiyle kurulduğunu belirten Durmaz, 'Bugün onlarca bölümden binlerce öğrenciye hitap etmiş, Türkiye’nin en aktif öğrenci kulüplerinden biri olmayı başarmıştır. Kuruluşundan bu yana tamamen öğrenci emekleriyle gerçekleşen aktivitelerin amacı her zaman daha iyisini ve daha yenisini yapmak olan İşletme kulübü her geçen gün daha başarılı organizasyonlara imza atmaktadır. Her yıl ocak ayında gerçekleştirilen basın, medya, sanat ve iş dünyasının ünlü isimlerini YTÜ çatısı altında birleştiren tek öğrenci ödül törenidir' dedi.

2/ 17
İşte 2013ün en iyileri!

'ÖNEMLİ OLAN ONLARIN DÜŞÜNCELERİNDE OLUMLU VE KALICI İZLER BIRAKABİLMEKTİR'

Törende konuşan YTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek ise toplum etkileşiminin güzel bir örneği olan ve bir klasik haline gelen yılın yıldızları ödül töreninin öğrenci görüşlerinin değer kazandığı en prestijli öğrenci organizasyonu olduğunu ifade ederek, 'Üniversiteli öğrenciler tarafından seçilmek ve beğenilmek çok güzel ancak daha önemli olan onların düşüncelerinde olumlu ve kalıcı izler bırakabilmektir. Yılın yıldızları töreni, gençlerin dünyaya, toplumsal yaşama, insanlığa ilişkin bakışlarının, değerlerinin ve düşüncelerinin nasıl biçimlendiğine dair önemli ipuçları vermektedir. Daha da önemlisi üniversite gençliğinin sanattan spora, basından iş hayatına kadar her alanda ülkenin sıcak gündemine ne kadar hakim olduğunu göstermektedir' şeklinde konuştu.

3/ 17
İşte 2013ün en iyileri!

Açılış konuşmalarının ardından YTÜ Rektörü İsmail Yüksek tarafından aralarında Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı, Türk Patent Enstitüsü Yönetim Kurulu Başkanı Hasip Hasan’ın da yer aldığı kurum ve kuruluş temsilcilerine rektörlük özel ödülleri verildi. Sunuculuğunu Hayrettin Karaoğuz’un yaptığı gecede Jülide Özçelik mini bir konser verdi.

4/ 17