İşte Funda Ararın evi!

Funda Arar, geçen yıl taşındıkları Kemer Country’deki villalarının kapısını InStyle Home’a açtı.

İşte Funda Ararın evi!

"HAYALİMDEKİ EVİ BULDUM"

Funda Arar-Febyo Taşel çifti, geçen yıl taşındıkları Kemer Country’deki villalarının kapısını InStyle Home’a açtı. Arar, doğayla bütünleşmiş bu evin tam da hayallerini kurdukları gibi dinlendirici, bir o kadar da ilham verici olduğunu söylüyor.

1/ 12
İşte Funda Ararın evi!

Şu sıralar yedinci albümü “Aşkın Masum Çocukları”yla gündemde olan ve çıkış parçası “Sen ve Ben”e geçtiğimiz günlerde klip çeken Funda Arar, albümün tanıtım çalışmalarından dolayı hayli yoğun günler yaşıyor. Ama halinden memnun... “TV programları ve konserlerden ötürü epey koşturuyorum. Hızlı tempoda yaşamayı seven biriyim. Ancak evime girdiğimde bu tempoyu düşürebiliyorum” diye neşe içinde anlatmaya başlıyor yeni dekore ettirdiği evinin salonunda...

2/ 12
İşte Funda Ararın evi!

15 yıldır müzik piyasasının içinde olan sanatçı, aslen Ankaralı ve İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı mezunu. “Babamın işinden dolayı çok gezdik. Hani hep derler ya, ‘Mutlu bir çocukluğum oldu’ diye... Çok şükür ben de onlardan biriyim. O yılları hatırlayınca, aklıma ağaç tepelerine çıkışım, musikiye meraklı babam ve halamın meşk etmeleri geliyor” diyor.

3/ 12
İşte Funda Ararın evi!

TARZIMI BU EVLE BULDUM

Ardından bunun evlendikten sonra oturduğu üçüncü ev olduğunu söylüyor: “Aslında içten içe hep bahçeli bir evde oturma hayalim vardı. Diğer ikisi apartman dairesiydi. ılk evim Tarabya’da, sonraki Ulus’ta oldu. Evler değiştikçe tarzlarını da tamamen değiştiriyordum. ılki çok modernken sonraki çok klasik sayılabilecek bir ev oldu. Galiba tarzım sonunda bu evle oturdu. Biraz klasik, biraz country...”

4/ 12