İşte icralık olan ünlüler!

Magazin dünyasının icra ile başı dertte olan ünlüleri...

İşte icralık olan ünlüler!

DERYA TUNA: Kiracısını evi tahliye etmesi için “Seni vurdururum” diye tehdit ettiği öne sürülen Derya Tuna, mahkemeye başvurdu. Tuna, kira borcu ile giderleri ödemediği için icraya verdiği kiracısı Canfer Deliismail’in zaman kazanmak için itirazda bulunduğunu, bu kötü niyetli davranışı nedeniyle cezalandırılmasını istedi.

1/ 9
İşte icralık olan ünlüler!

Tuna, Sarıyer İcra Tetkik Mahkemesi’ne sunduğu dilekçesinde Zekeriyaköy Yenidostlar Sitesi’ndeki villasını geçtiğimiz kasım ayında Canfer Deliismail’e aylık kiraya verdiğini ve kiracısının nisan ayından itibaren kira bedeli ile elektrik ve doğalgaz gibi giderleri ödemediğini belirtti. Tuna, kiracısından 18 bin 638 TL’nin tahsilini talep ediyor.

2/ 9
İşte icralık olan ünlüler!

YEŞİM SALKIM: Şarkıcı Yeşim Salkım da, Bodrum Hebilköy’de 600 bin dolara sattığı lüks villası nedeniyle icralık oldu. Villanın satılmasına aracı olan emlakçı Onur Kulaksızoğlu, hizmet bedelinin bir kısmı olan 6 bin TL’yi tahsil edemediğini belirterek, ünlü sanatçı hakkında icra takibi başlattı.

3/ 9
İşte icralık olan ünlüler!

Salkım ise böyle bir borcu olmadığını, ayıplı hizmetinden dolayı asıl kendisinin mahkemeye başvuracağını belirterek itirazda bulundu.

4/ 9