İşte Şeyma Subaşı'nın yeni evi...

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra çok konuşulan bir kitap çıkaran Şeyma Subaşı yeni evine taşındığını sosyal medya hesabından açıkladı. Şeyma Subaşı yeni evinin manzarasını paylaştı.

İşte Şeyma Subaşı'nın yeni evi...

Acun Ilıcalı'dan boşandıktan sonra Ilıcalı'nın evinden de taşınan Şeyma Subaşı yeni eve taşındı. Şimdilerde DJ Guido Senio ile aşk yaşayan Subaşı, yeni evine taşındığını Instagram hesabından duyurdu.

1/ 6
İşte Şeyma Subaşı'nın yeni evi...

Acun Ilıcalı'dan sürpriz bir şekilde boşanan ve ayda aldığı 125 bin TL'lik nafaka ile uzun süredir konuşulan Şeyma Subaşı, yeni ev arayışına başlamıştı. Boşandıktan sonra Ilıcalı'nın Kuruçeşme'deki lüks villası yaşayan Subaşı sonunda aradığı evi buldu.

2/ 6
İşte Şeyma Subaşı'nın yeni evi...

Yeni evine taşındığını Instagram hesabından duyuran Subaşı, Ulus'ta bulunan evinin manzarasını da takipçileriyle paylaştı.

3/ 6
İşte Şeyma Subaşı'nın yeni evi...

Acun Ilıcalı boşanmanın ardından Şeyma Subaşı ile kızı Melisa'nın Kuruçeşme'de oturduğu villayı satılığa çıkarmıştı. Şeyma Subaşı İstanbul'daki lüks villanın satılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada, "Acun evi zaten bana hediye olarak almamıştı. Beraber oturacaktık ki öyle de oldu zaten. Boşanma işlemi gerçekleşince de Acun kendi iradesiyle evi satmayı uygun buldu. Ben de zaten evden ayrılacaktım.

4/ 6