İstenmeyen gelinler

İşte, gönül verdikleri erkeklerin aileleri tarafından 'istenmeyen' güzel gelinler...

İstenmeyen gelinler

Hepsinin yüzlerce hatta binlerce hayranı var. O kadar başarılı ve güzeller ki binlerce kişinin hayallerini süslüyorlar. Ama nedendir bilinmez sevdikleri erkeklerin ailelesi onları bir türlü sevemiyor. İşte, gönül verdikleri erkeklerin aileleri tarafından "istenmeyen" güzel gelinler.

1/ 42
İstenmeyen gelinler

Ebru'ya tüm kapıları kapattılar
Eşine 200 milyon TL'lik boşanma davası açan Feryal Gülman ile 11 yıllık kocasından ayrılan Ebru Şallı'nın "ortak aşkı" ortalığı karıştırdı. Magazin dünyası, önce Gülman sonra da Şallı ile aşk yaşayan ünlü işadamının peşine düştü. İddialar ise Tan ailesini çok kızdırdı.

2/ 42
İstenmeyen gelinler

Vatandaş "Sosyetik Kazanova'yı" merak ederken Şallı eski dünürleri tarafından "istenmeyen gelin" ilan edildi. Zira ünlü manken, "Harun'la ayrıldık ama çocuklarımız için hala görüşüyoruz. Bodrum'daki evimizde de tatil yapacağız" demişti. Ancak, iddialar Şallı'yı yalanladı.

3/ 42
İstenmeyen gelinler

"BU EVE GİREMEZ"
Harun Tan, büyük oğlu Can ile birlikte Bodrum'daki yazlıklarına gitti. Ama Şallı ortalıklarda yoktu. Zira Tan Ailesi eski gelinlerini yanlarında görmek istemedi. Hatta ailenin "Ebru bir daha bu kapıdan girememez" dediği belirtildi. İddiaya göre Harun Tan, eski eşinin yasak aşkını öğrenmişti. Önceki gün de Bodrum'da gazetecilere "Kick boks öğreniyorum. Dövülecek çok kişi var" demişti.

4/ 42