Kardashian kardeşler kavga etti!

Sosyetik güzel Kim Kardashian ve küçük kız kardeşi Khloe Kardashian arasında son birkaç aydır soğuk rüzgârlar esiyor.

Kardashian kardeşler kavga etti!

KIM KONUŞMUYOR
Sosyetik güzel Kim Kardashian ve küçük kız kardeşi Khloe Kardashian arasında son birkaç aydır soğuk rüzgârlar esiyor. İki kız kardeşin arasının soğumasının nedeniyse birbirlerine karşı duydukları kıskançlık.

1/ 51
Kardashian kardeşler kavga etti!

Kim Kardashian, kendinden kilolu ve daha agresif olan kız kardeşinin ünlü bir basketbolcu ile evlenip, popüler olmasını hazmedemiyor. Khloe ise kardeşinin kendisini prenses gibi görmesinden ve hep kendi isteklerinin yerine getirilmesini istemesinden dolayı rahatsızlık duyuyor. Evin en büyük kızı Kourtney ise iki kardeşi arasında denge kurmaya çalışıyor.

2/ 51
Kardashian kardeşler kavga etti!

ANNE DE ARADA KALIYOR
Bir televizyon kanalında yayınlanan programda birlikte olan üç kız kardeş, artık birlikte program yapmama kararı aldı. Kim ve Khloe arasında kalan Kourtney, iki kardeşiyle de ayrı ayrı program yapıyor.

3/ 51
Kardashian kardeşler kavga etti!

Yazın Khloe ile Miami’de üç aylık bir program yapan Kourtney, şimdi de Kim ile New York’ta üç aylık bir program yapmaya hazırlanıyor. İddialara göre üç kızı arasında kalan anne Kris Jenner, kızlarının arasını düzeltmek için elinden geleni yapsa da başarılı olamıyor.

4/ 51