Kariyerlerinin başında tacize uğradılar

Kariyerlerinin başında tacize uğradılar

Kariyerlerinin başında tacize uğradılar

Artık hepsi Hollywood'un en gözde, zengin ve aranılan yıldızlarından. Ancak bu zamana gelmeleri hiç kolay olmamış. Kariyerlerinin ilk dönemlerinde kapısını çaldıkları yönetmen ve yapımcılar onlardan akıl almaz isteklerde bulunup çeşitli şekillerde taciz etmiş.

İşte ünlülerin yıllar sonra çeşitli röportajlarında itiraf ettikleri, hesaplaştıkları tüyler ürperten taciz öyküleri.

1/ 8
Kariyerlerinin başında tacize uğradılar

TANRI'DAN MESAJ ALDIM SENİNLE İLİŞKİYE GİRMELİYİM

 

Spring Breakers, Pretty Little Liars gibi yapımlarla tanınan genç oyuncu Ashley Benson, kendisini sürekli taciz ettiğini ileri sürdüğü bir stüdyo görevlisi yüzünden zor günler yaşadı. Benson, "Tanrı'nın talimatları doğrultusunda seninle romantik ve cinsel ilişkiye girmeliyim" diyerek kendisini taciz eden Warner Brothers Stüdyosu güvenlik görevlisi  James Gorton Jr.'ı mahkemeye verdi. Evli olan 49 yaşındaki Gorton, bu tehditkar davranışları yüzünden Benson'a yaklaşmama cezası aldı. İddialara göre James Gorton Jr, bir yıldan fazla bir zamandır Ashley Benson'a aşık olduğunu söyleyerek genç yıldıza cinsel istek duyduğunu dile getirdi. Bazı iş arkadaşlarının iddiasına göre Gorton Ashley Benson ile evlenip sonsuza kadar mutlu yaşayacaklarına da inanıyordu. Gorton'ın sadece kısa bir an göz göze geldiği Benson hakkında "Onunla çok özel bir ilişkimiz var. Konuşmadan, sessizce bana mesaj gönderiyor" dediği de ileri sürüldü.

2/ 8
Kariyerlerinin başında tacize uğradılar

ÇEKTİKLERİ GÖRÜNTÜLERİ GECE YARISI PARTİLERİNDE GÖSTERMİŞLER

 

İngiliz oyuncu Thandie Newton, 2013 yılında CNN'e yaptığı açıklamada henüz gençlik çağlarındayken bir oyuncu seçmesi sırasında tacize uğradığını söylemişti. Newton o anları şöyle anlattı: "Yönetmen bana oturmamı ve bacaklarımı açmamı söyledi. Kamera da eteğimin yukarı doğru sıyrıldığı noktaya odaklanmıştı. O dönemde o çekimin ne işe yaradığını anlamamıştım. Ancak daha sonra o tür çekimlerin Hollywood'da gece yarısı partilerinde gösterildiğini duydum."

3/ 8
Kariyerlerinin başında tacize uğradılar

YANLIŞ KIZI SEÇTİN DOSTUM

 

Charlize Theron da henüz 19 yaşındayken bir yönetmenin kendisini sözde "okuma provası" yapmak amacıyla evine davet ettiğini açıklamıştı. OK! dergisine konuşan Theron o dönemi şöyle anlatmıştı: "Hollywood'daki ilk dönemlerimde bu yönetmen beni evine çağırdı. Rolüme ait parçaları okumamı istediğini söyledi. Ama durum ortadaydı. Ben de ona 'yanlış kızı seçtin dostum' diye cevap verdim. "

4/ 8