Kazan dairesinden girebildiler !

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, galada izdiham nedeniyle salona kazan dairesinden girebildi

Kazan dairesinden girebildiler !

BURSA’da, ’Aşk sana benzer’ filminin galasına, başrol oyuncuları Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, hayranlarının aşırı ilgisi nedeniyle salonların bulunduğu bölüme kazan dairesinden girdi.

1/ 7
Kazan dairesinden girebildiler !

Sezonun iddialı filmlerin biri olan, ’Aşk Sana Benzer’ filminin Bursa galası Kent Meydanı Avşar sinemaları’nda yapıldı. Galaya başrol oyuncuları Fahriye Evcen, Burak Özçivit ve Selim Bayraktar katıldı.

2/ 7
Kazan dairesinden girebildiler !

Galaya AVM’nin her katında uzun kuyruk oluşturan 2 bin kişi katıldı. Balıkçı Ali ile Dondurmacı Deniz’in aşkını anlatan duygusal filmin galasına, yoğun ilgi nedeniyle geniş güvenlik önlemleri alındı. Üç ayrı salonda gösterimi yapılan filmin galası için gelen Evcen ve Özçivit, sinema bölümüne, yoğun ilgi nedeniyle oluşan izdiham yüzünden özel güvenlikler eşliğinde kazan dairesi bölümünden girebildiler. Uzun süredir birliktelikte oldukları ileri sürülen iki oyuncu hayranlarının karşısına el ele çıktı.

3/ 7
Kazan dairesinden girebildiler !

Sinema filmi çekmenin kolay olmadığını söyleyen Burak Özçivit, "Bu filmde cep telefonu, televizyon hatta teknolojik alet yok. Yeşilçam’da aradığımız aşkın hikayesi ve naifliği var. O yüzden size böyle bir film yaptık, onu getirdik ve kendimiz de geldik. Sizinle bir arada olmak istedik. Gösterdiğiniz ilgiye de çok çok teşekkür ederiz"dedi.

4/ 7