Kibariye'nin yüzüne ne oldu?

Kibariye'nin yüzüne ne oldu?

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki 29 Ekim resepsiyonuna katılan Kibariye, yüzündeki morluğun nedenini açıkladı. "Ali dövdü, çok dayak attı, vurdu kırdı. Tekme tokat..." diyen ünlü şarkıcı, daha sonra şaka yaptığını söyledi.


 

 

1/ 20
Kibariye'nin yüzüne ne oldu?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 29 Ekim cumhuriyet bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde verdiği resepsiyona sanat dünyasından çok sayıda isim katıldı. Davete katılanlar arasında şarkıcı Kibariye de yer aldı.

 

 

2/ 20
Kibariye'nin yüzüne ne oldu?

Son olarak hamile olduğunu söyleyen ancak daha sonra şaka yaptığını açıklayan Kibariye’nin, çenesinin altındaki morluk dikkatlerden kaçmadı.

 

3/ 20
Kibariye'nin yüzüne ne oldu?

"GÖZLÜĞÜMÜ TAKMADIM, MERDİVENDEN DÜŞTÜM"

Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar’ programına konuşan ünlü şarkıcı, yüzündeki morluk hakkında, "Ali dövdü beni, çok dayak attı, vurdu kırdı. Tekme Tokat... Yine şaka yapıyorum. Numaralı gözlük kullanıyorum o gün gözlüğümü takmamıştım, iki merdiven yerine tek merdiven gördüm adım atınca yere düştüm. Bu benim ikinci düşüşüm, Allah beni sevenlerime bağışladı. Morluk geçer gider, Allah başka keder vermesin" ifadelerini kullandı.

4/ 20