Kim Kardashian Sırları

İşte Kardashian ve güzellik sırları…

Kim Kardashian Sırları

Kirpiklerin önemi

Kardashian’ın kirpikleri herkes tarafından büyük ilgi görüyor. Kardashian bunun sırrının doğru rimel kullanmakta olduğunu belirtiyor. “ Kirpiklerinizin güzel görünmesini istiyorsanız toplanmayacak ve kirpik tipinize uygun bir rimel kullanmanız gerekir. Bu sayede doğal ancak çarpıcı kirpiklere kavuşabilirsiniz,” diyor.

1/ 16
Kim Kardashian Sırları

Makyaj yaparken izlediği adımlar

Hollywood ışıkları altında ışıl ışıl parlayan güzel Kim Kardashian, ilk adımın pudrayla başlaması gerektiğini savunuyor. “ Vücudunuzun üzerinde parlayan ışıltılı pudraları tercih edebilirsiniz. Fondöten sürmeden önce bu tür pudralardan kullanırsanız doğal bir parlaklık elde edebilirsiniz.”

 

2/ 16
Kim Kardashian Sırları

Güzelliğinin sırrı!

Güzelliğinin sırrı olarak tek bir şey gösteriyor Kardashian: Makyajınızı temizlemeden asla yatağa girmeyin! Cildin gözeneklerinin açık olmasının doğal güzellik için çok büyük önemi olduğunu vurgulayan Kim, her kadının makyajını temizlemeden asla yatağa girmemesi gerektiğini belirtiyor.

3/ 16
Kim Kardashian Sırları

En çok sevdiği saç ve makyaj şekli nedir?

Kim Kardashian saçlarını tepeden toplamaya ve kirpiklerini ön plana çıkaracak bir makyaj yapmaya bayılıyor. Doğal güzelliğini daha da ön plana çıkaran bu püf noktalarıyla güzelliğinin ve bu güzelliği nasıl sergileyeceğinin farkında!

4/ 16