Kıraçın eşi hamile

Şarkıcı Kıraç'ın eşi Ayşe Şule Bilgiç, yakında ilk bebeklerini kucaklarına alacak.

Kıraçın eşi hamile

Hamileyiz.Biz dergisine konuşan Bilgiç, “Kimsenin olmadığı bir yerde tek başıma kalsam ve doğum başlasa bile altından kalkarım” diyor.

Ünlü şarkıcı Kıraç’la hayatını birleştiren, “Rüzgarın Kızı” lakabıyla tanınan Ayşe Şule Bilgiç, yakında anne olacak. Hamileyiz.Biz dergisine konuşan Bilgiç, “Kimsenin olmadığı bir yerde tek başıma kalsam ve doğum başlasa, altından kalkabilirim. Kıraç’la bir parçamızın dünyaya gelebilecek olması ve bunu da bizim yapabiliyor olmamız bir mucize” diyor.

1/ 7
Kıraçın eşi hamile

Kıraç’la yolunuz nerede ve nasıl kesişti?
- “Vajina Monologları”nda oynuyordum. Oyunun tam yasaklandığı dönemde, Savaş Ay’ın programına konuk olarak çağırıldık. Kıraç da programa davetliydi ve orada tanıştık.

Programda karşılaşanların bir ‘merhaba’sıyla kalmadınız ama!
- Aslında o programda Kıraç’la sadece tartıştık. Oynadığımız oyunla ilgili çok ciddi eleştirilerde bulundu. Oyunu izleyip izlemediğini sordum ve oyunu izlemeye davet ettim. Aylar sonra Kıraç da konserine davet etti ve böylelikle görüşmeye başladık.

2/ 7
Kıraçın eşi hamile

İlk adımı hanginiz attınız?
- Kıraç; tüm Türkiye’ye beni sevdiğini “Ayşe” ile ilan etti.

Neler hissettiniz tüm Türkiye öğrendiğinde?
- İnanamadım. Seven bir insan size şarkı yapmadan önce anlamak çok zor. Hani hamile olmadan anlayamazsın derler ya öyle... Karışık duygular içerisindeydim.

3/ 7
Kıraçın eşi hamile

Uzunca bir süre flört ettiniz, evlilik fikri ne zaman oluştu?
- İlk günden itibaren evlilik fikriyle yola çıktık. Kalben, dinen, beynen birbirimizi hayatlarımıza kabul etmiştik. Düğün; ailelerin gönüllerinin hoş olacağı, keyifli bir gece olacaktı ki öyle de oldu.

Bebek yapmaya ne zaman karar verdiniz?
- Bir senedir konuşuyorduk. Hiçbir zaman bebeklerle oynayan bir kız değildim ve bebek hayali kurmamıştım. Hayatınızda, ömrünüzü paylaşabileceğinize inandığınız birisi karşınıza çıktığında, böyle bir mucizeyi beraber yaşayabilme fikri çok hoştu. İkimizin bir parçasının dünyaya gelebilecek olması ve bunu da bizim yapabiliyor olmamız. Belki, insani bir ego tatmini...
Kimsenin olmadığı bir yerde tek başıma kalsam ve doğum başlasa, altından kalkabileceğimi düşünüyorum.

4/ 7