Kocası onu katalogdan seçti

İşte tenisçi Roddick ile model Decker'ın ilginç evlilik öyküsü..

Kocası onu katalogdan seçti

KOCASI ONU KATALOGDAN SEÇTİ

Podyum dünyasının her zaman göz önünde olan kağıt bebeklerinin evlilik öyküleri de genellikle masallardaki gibi olur. Çağımızda artık gerçek prensler olmadığına göre zengin bir işadamı onları görür görmez aşka düşer.. Birbirinden güzel mankenler de peri kızlarını kıskandıracak güzellikte bir gelin olur ve beyaz atlı prensleriyle dünyaevine girerler.

Ama Sports Illustrated'ın gözde mankenlerinden Brookly Decker'ın tenis kortlarının yıldızı Andy Roddick ile evlenmesinin öyküsü bu tür masalları bile geride bırakacak kadar ilginç. Aslında Roddick de eşini görür görmez aşık olmuş. Ama o Brooklyn Decker'ı bir defilede, bir partide ya da bir gala gecesinde değil bikini kataloğunda görmüş ve fotoğrafına bakar bakmaz aşık olmuş. İşte Roddick ile Decker'ın ilginç evlilik öyküsü.

1/ 11
Kocası onu katalogdan seçti

Roddick 206 yılında Sports Illustrated'ın bikini özel sayısına bakarken birden bire sarışın bir güzelin fotoğrafları dikkatini çekmiş. "Ne güzel bir kız" diye geçmek yerine bir araştırma yapmış Roddick.

2/ 11
Kocası onu katalogdan seçti

26 yaşındaki tenisçi menajeri Ken Meyerson'dan bu sarışının kendisiyle çıkıp çıkmayacağını sormasını istemiş.

3/ 11
Kocası onu katalogdan seçti

Bu olup bitenler kulağa pek romantik gelmese de 22 yaşındaki Brooklyn Decker ardı arkası kesilmeyen telefonlardan da etkilenerek Andy Roddick ile tanışmayı kabul etmiş.

4/ 11