İşte koronavirüse yakalanan ünlü isimler

Tüm dünyada korkuya sebep olan koronavirüs hızla yayılmaya devam ederken, birçok ünlü isim de koronavirüse yakalandı.

İşte koronavirüse yakalanan ünlü isimler

GÜLBEN ERGEN
Şarkıcı Gülben Ergen koronavirüse yakalandı. Menajeri Özgür Aras'tan edinilen bilgiye göre Ergen'in koronavirüs testi 10 gün önce pozitif çıktı. Ergen, evde tedavi olurken çocuklarını babaları Mustafa Erdoğan'a teslim etti.

1/ 24
İşte koronavirüse yakalanan ünlü isimler

ASLI TANDOĞAN
Uzun süredir orman içindeki evlerinde izole bir hayat süren Aslı Tandoğan ve ailesi, cenaze töreninde koronavirüse yakalandı.

Sosyal medya hesabından yayınladığı videosunda yaşadıklarını anlatan ünlü isim, 40 yaşında olan ve sürekli spor yapan eşinin hastalığı ağır atlattığını söyledi. Ünlü oyuncu sözlerine şöyle devam etti: "2 Aralık'tan beri Kovid-19 tedavisi görüyorum. Artık son günlerim. Eşim de yakalandı ve 13 gün hastanede kaldı. Çok zor geçirdi. Ben 5 gün hastanede kaldım. Annem de Kovid oldu ancak bize göre daha hafif geçirdi. Kayınpederimin cenazesi sırasında yakalandığımızı düşünüyorum. Aileden bir kaç kişi daha yakalandı. Çok dikkat ettik ve evde sadece 6-7 kişiydik. Kimseyi kabul etmedik ancak maalesef yakalandık."

"Eşim her gün spor yapan, yediğine içtiğine çok dikkat eden, sigara ve alkol kullanmayan birisi. Ancak hastalığı çok zor atlattı. 40 yaşında ve nabzı 37'lere kadar düştü. Kan değerleri alt üst oldu. Maskesiz asla ve asla en yakınlarınızın bile yanında durmayın."İki çocuğundan uzak kaldığı için zor günler geçiren oyuncu, "Oğlum anlıyor ama kızım iki yaşında olduğu için ızdırap çekiyor. 'Annem evde ama niye beni kucağına almıyor' diye" ifadelerini kulandı.

2/ 24
İşte koronavirüse yakalanan ünlü isimler

MERVE AYDIN
Eski Survivor yarışmacısı Merve Aydın, Kasım ayının son günlerinde ilk bebeği Mehmet Barlas'ı kucağına aldı. Hamilelik sürecini ve doğumdan sonraki günleri evinde geçiren Aydın'ın önce eşi sonra da kendisi koronavirüse yakalandı. Sosyal medya hesabından sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Aydın, takipçilerine ''Lütfen duyarsız olmayın. İşiniz yoksa dışarı çıkmayın'' diye seslendi.

3/ 24
İşte koronavirüse yakalanan ünlü isimler

BEKİR AKSOY
Çiçek Taksi, Doktorlar ve Türk Malı gibi dizilerde rol alan 51 yaşındaki Bekir Aksoy, eşi Nazife Orakçıoğlu ve 8 aylık bebekleri Asil, koronavirüse yakalandı. Tedavileri hastanede yapılan aile, taburcu olduktan sonra evinde karantinaya girdi.

4/ 24