Kraliçe onu bit türlü sevemedi

Kraliçe onu bit türlü sevemedi

GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ DEĞİLDünyanın en gözde kraliyet ailesinin en gözde bekar prensiyle evlenmek birçok genç kızın rüyası olabilir. Ama çok zor hatta belki katlanılamayacak yanları da vardır. Ama görünüşe göre İngiltere Kraliçesi'nin gelini olmak daha da zor. Her ne kadar dışarıdan bakıldığında her şey yolundaymış gibi görünse de İngiltere Kraliçesi Elizabeth'in torunu Prens Wililam ile evlenen Kate Middleton ile arasının öylepek de "ahım şahım" olmadığı idddiaları gündemden hiç düşmüyor. İleri sürülenlere göre Kraliçe Elizabeth gelecekte kendi tahtına oturacak olan torununun karısı Middleton ile ilgili birçok şeyden hiç hoşlanmıyor. Zaman zaman belli nezaket kuralları çerçevesinde bunlara müdahale etse de pek çoğunu kendine saklıyormuş. Neymiş Kraliçe'ye bu kadar rahatsız eden o ayrıntılar gelin bakalım.

1/ 21
Kraliçe onu bit türlü sevemedi

Bir dönem Kate Middleton giydiği kısa etekler yüzünden sık sık rüzgar kurbanı oluyordu.

2/ 21
Kraliçe onu bit türlü sevemedi

Hatta bir uluslararası gezi sırasında sırf bu yüzden uzun süre gündemde kalmıştı. İşte Kraliçe 2. Elizabeth'in en hoşlanmadığı durumlardan biri bu.

3/ 21
Kraliçe onu bit türlü sevemedi

Resmi gezideki bu rüzgar kazalarından sonra Kraliçe, gelini için özel bir danışman tutup onun gardrobunu yeniden düzenledi. Kate Middleton'ın etek boyu uzadı, rüzgar kazaları tarihe karıştı.

4/ 21