Küçük Sırların günü değişiyor!

Kanal D’nin büyük ilgi gören gençlik dizisi “Küçük Sırlar”ın yayın günü değişiyor.

Küçük Sırların günü değişiyor!

KÜÇÜK SIRLAR'ıN GÜNÜ DEĞİŞİYOR

Kanal D’nin gençlik dizisi “Küçük Sırlar”ın günü değişiyor. Dizi, 11 Eylül’den itibaren cumartesi akşamları ekrana gelecek. Bu değişikliği dizinin oyuncuları Kadir Doğulu, İpek Karapınar ve Burak Özçivit’le konuştuk.

1/ 10
Küçük Sırların günü değişiyor!

KADİR DOĞULU (ALİ):
Arzu, Ali’nin iyi yanını ortaya çıkarıyor

* “Küçük Sırlar” ekrana gelmeye başladığı ilk günden itibaren büyük beğeni kazandı. Ekrana yansıyan işten seyirci memnun, peki ya kamera arkasında neler yaşanıyor? Çekimler nasıl gidiyor?

- Set çok keyifli geçiyor. Yorgunluğumuzu eğlenceye çevirerek zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz.

2/ 10
Küçük Sırların günü değişiyor!* Ali’nin Arzu’yla yakınlaşması izleyiciyi şaşırttı. Ali yine bir oyun içinde mi, yoksa Arzu’yla ikisini bir arada görmeye devam edecek miyiz?

- İnişli çıkışlı bir ilişkileri var, bu da seyircinin dikkatini çekti. Arzu, Ali’nin iyi yanını ortaya çıkarıyor. Ali-Arzu ilişkisindeki sürprizleri hep birlikte göreceğiz.

3/ 10
Küçük Sırların günü değişiyor!* Dizi, 11 Eylül’den itibaren izleyiciyle cumartesi akşamları buluşacak. Bununla ilgili neler söylemek istersiniz?

- Her yaştan izleyicimiz var. Fakat ağırlıklı izleyici kitlemiz hafta içi okula gidecek. Dolayısıyla dizinin hafta sonu yayınlanması onlar için daha iyi olacak.

4/ 10