Kurallarını yıktı

14 Mart’ta vizyona girecek “Sadece Sen” filmi için dün Kanyon’da basın gösterimi yapıldı

Kurallarını yıktı

14 Mart’ta vizyona girecek “Sadece Sen” filmi için dün Kanyon’da basın gösterimi yapıldı. Gözleri görmeyen genç bir kızla eski bir boksörün aşkını konu alan filmde, başrolü İbrahim Çelikkol’la paylaşan Belçim Bilgin’in cesur sahneleri dikkat çekti.

1/ 11
Kurallarını yıktı

Sinema eleştirmeni Serdar Akbıyık, Bilgin için “Yılmaz Erdoğan’ın karısı olması sebebiyle ‘Öpüşmem, sevişmem’ gibi birtakım kurallara sahipti. Ama bu filmde İbrahim Çelikkol’la öpüşerek ve sarılarak, bize canlandırdığı karakterin sevgisini hissettirebildi” dedi. Kerem Akça da “Ağlatma becerisi olan duygusal bir film.

2/ 11
Kurallarını yıktı

Yüksek bir gişe rakamına ulaşabilir. Bundaki en büyük pay da Belçim Bilgin’in sergilediği üstün performans. Belçim, Türk sinemasının Julia Roberts’ı olma yolunda ilerliyor” yorumunu yaptı.

3/ 11
Kurallarını yıktı

Alper Turgut ise “Beren Saat daha iyi bir görme engelli performansı sergilemişti. Belçim bir noktaya kadar iyiydi. Belli yaşta bir kadının ameliyata girerken çocuksu tavırlar sergilemesi bana pek inandırıcı gelmedi. İbrahim Çelikkol’un oyunculuğunun daha iyi olduğunu söyleyebilirim” diye konuştu.

4/ 11