Leyla Lidya Tuğutlu

2008 Türkiye Güzeli Leyla Lidya Tuğutlu, “Es-Es” adlı diziyle oyunculuğa adım attı.

Leyla Lidya Tuğutlu

2008 Türkiye Güzeli Leyla Lidya Tuğutlu, yolunu çizdi ve yapımcılığını Tims Productions’ın üstlendiği “Es-Es” adlı diziyle oyunculuğa adım attı. Yolun henüz çok başında olan ve usta oyuncular karşısında kendini ispatlamaya çalışan Tuğutlu, bu zorlu süreçte yaşadıklarını Hafta Sonu dergisine anlattı.

1/ 24
Leyla Lidya Tuğutlu

Geçen yıl Türkiye güzeli seçilmiştiniz. Yarışmadan sonra hayatınızda neler değişti?

- Çok fazla şeyin değişmemesi için dikkatli olmaya çalıştım. Sabırla istediğim, ısındığım projelerin gelmesini bekledim.

2/ 24
Leyla Lidya Tuğutlu

Ve nihayet “Es-Es” geldi. Bu sizin ilk diziniz, nasıl hissediyorsunuz kendinizi? Heyecanınızı yenebildiniz mi biraz?

- Evet, bu benim ilk dizim, ilk oyunculuk tecrübem... Açıkçası ilk zamanlar “Başarabilecek miyim acaba?” diye kendimi çok sorguladım. ılk çekim günümde nedense hiç heyecanım yoktu, ama sonraki çekimde heyecanlanmadım desem yalan olur. Neyse ki zamanla biraz azaldı, eskisi gibi değil artık duygularım.

3/ 24
Leyla Lidya Tuğutlu

İREM’LE BENZER YÖNÜMÜZ ÇOK

Set ortamınız nasıl?

- Oyunculuk -ki ben henüz işin çok başındayım- güzel bir deneyim. ılk dizi projemde başarılarını kanıtlamış oyuncularla bir arada olmak benim için büyük bir şans. Umarım onlardan bir şeyler öğrenebilirim. Dizi çekmenin çok yorucu ve özveri isteyen bir iş olduğunu düşünüyorum. Ben de bu tempoya ayak uydurmaya çalışıyorum. Elbette zaman zaman zorlanıyorum da...

4/ 24