Lindsayın korkunç itirafı

Lindsay Lohan, uyuşturucu bağımlılığıyla ilgili yaptığı samimi açıklamalarla gündemde.

Lindsayın korkunç itirafıKısa bir süre önce 'Clean House' isimli bir televizyon programında evinin dağınıklığıyla resmen tüm dünyaya rezil olan 23 yaşındaki Lindsay Lohan, bu kez de uyuşturucu bağımlılığıyla ilgili yaptığı samimi açıklamalarla gündemde.

1/ 21
Lindsayın korkunç itirafıAlkol ve uyuşturucu bağımlılığı yüzünden üç kez tedavi gören ve yaşıtlarına göre çok daha yaşlı görünen yıldız oyuncu Lindsay Lohan, İngiliz gazetesi The Sun'a kötü alışkanlıklarıyla ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı.

2/ 21
Lindsayın korkunç itirafıDaha önce evinde kokain partileri verdiği için başı derde giren genç aktrist, hayatını mahveden bağımlığının servetinden yararlanmak isteyen babası Michael Lohan'ın suçu olduğunu savundu.

3/ 21
Lindsayın korkunç itirafı13 yaşındayken modelliği başlayarak, küçük yaşta şöhreti yakalayan ancak baba sevgisi görmeden büyüyen Lohan, "Küçük yaşta kötü alışkanlıklarım oldu. Çocuktum, salaktım ve hiçbir şey düşünmüyordum. Yaşadıklarım beni dehşete düşürmüştü. Ama artık alkol ve uyuşturucuya ilişkin sorunlarımı gizlemekten çok yoruldum" diye konuştu.

4/ 21