LOST ekranlara veda etti!

Dünyanın en çok izlenen dizisi LOST final sezonuyla ekranlara veda etti.

LOST ekranlara veda etti!

Tüm dünyada milyonlarca izleyiciyi 6 yıldır ekrana bağlayan Lost dizisi, dün gece 4 saatlik bir final bölümüyle hayranlarına veda etti. Türkiye'de Digitürk'ten yayın yapan DiziMax’te bu sabah 5.00-9.00 saatleri arasında ABD’yle birlikte ve alt yazısız olarak yayınlanan finalde son sahneler çok tartışma yaratacak gibi görünüyor.

1/ 25
LOST ekranlara veda etti!

Birçok kahramanı finalden bir önceki bölümde ölmüş olan dizinin finalinde Jack, adadaki manyetik çekim alanını etkisiz hale getirerek arkadaşlarının kurtulması için kendini feda ediyor. Bu sayede Kate, Sawyer, Hugo, Claire, Benjamin ve Miles, pilot Lapidus’ın kullandığı uçakla adadan kaçıyorlar.

2/ 25
LOST ekranlara veda etti!

Ancak dört saatlik finalin son sahnesinde altı yıldır tanıdığımız kahramanların, ölenler de dahil hepsinin gerçek hayatta bir kilisede buluştuklarını ve sevgililerin birbirlerine kavuştuklarını görüyoruz. Böylece dizi, izleyiciyi hayalle gerçek arasında bırakarak sona eriyor.

Lost’un finali bu gece 20.00–24.00 arasında alt yazılı olarak DiziMax’te yeniden yayınlanacak.

3/ 25
LOST ekranlara veda etti!

HAYRANLARI İSYAN ETTİ

* 6 sezon boyunca bu sahane diziyi izledik. izledigimiz herseyin uzerinde detaylica dusunduk. teoriler urettik. Teoriler okuduk. dizideki gizemli öğeler o kadar fazlaydi ki dizi hayatımızın bir parçası oldu. Kafamızı hep meşgul etti. Lost aksamlarini iple ceker olduk. Dizinin nasıl sona ereceğini, adada neler olup bittigini hep merak ettik. Anlattığı hikayeye bayıldık. Çok sevdik Lost'u. Bölümleri canlı izleyebilen bir nesilde olduğumuz için kendimizi şansli saydık. Ama böyle mi bitecektin. Tabakta son kalan ve acı çıkan çekirdek gibisin Lost. Üzerine ne kadar soğuk su içsem az.

4/ 25