Luganonun alkolmetre inadı!

F.Bahçe'nin Uruguaylı futbolcusu polisleri çok uğraştırdı.

Luganonun alkolmetre inadı!

Lugano, Beşiktaş'ta trafik denetimi yapan polislere uzun süre alkolmetreyi üflememek için direndikten sonra yapılan kontrolde 0.12 promil alkollü çıktı.

1/ 13
Luganonun alkolmetre inadı!

Fenerbahçe'nin yıldız oyuncusu Diego Lugano polisin trafik uygulamasına takıldı. Ortaköy Meydan'da trafik uygulaması yapan polis ekipleri, yemekten dönen Fenerbahçe'nin Uruguaylı savunma oyuncusu Diego Lugano'nun kullandığı 34 GV 0169 plakalı Q7 marka cipini dün saat 03.00'de sıralarında durdurdu. Alkol testi yaptırmak istemeyen Lugano kendisini çeken kameramanları görünce, "Okey şov" dedi.

2/ 13
Luganonun alkolmetre inadı!

Bu sırada Lugano kendisiyle röportaj yapmak isteyen muhabire ingilizce bilmediğini söyledi. Bir kokoreççide çay içip vatandaş ve gazetecilerle hatıra fotoğrafı çektiren Lugano, tercümanının gelmesini bekledi. Polisler, tercüman aracılığıyla Lugano'ya alkol metreye üflemediği takdirde kan örneğinin hastanede alınacağını söyledi. Bunun üzerine ikna edilen Lugano, ekip otomobilinde yapılan alkol testinde ceza sınırının altında 0.12 promil alkollü çıktı.

3/ 13
Luganonun alkolmetre inadı!

Bir büfede çay içen ve vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektiren Lugano gelen tercümanıyla cipine binerek ayrıldı. Yetkililer, ceza sınırının 0.50 promil olduğunu belirterek "Bu ünlü futbolcunun alkol aldığı anlamına da gelmesin. Birkaç bardak portokal suyu da içse bu oran çıkabiliyor" dedi.

4/ 13