Lüks tutkunu ünlüler !

Lüks tutkunu ünlüler !

Atalarımız boşuna dememişler "zenginin parası züğürdün çenesini yorar" diye.. Gösteri dünyasının ünlüleri öyle dudak uçuklatan paralar kazanıp öyle büyük harcamalar yapıyorlar ki. Kimi çocuğuna binlerce dolar değerinde oyuncak araba alıyor, kimi uçağına pek çok kimsenin hayalinde bile göremeyeceği paralar döküyor. Bazıları da "bu kadarı da olmaz "denilen harcamalar yapıyor. İşte çok kazanan ünlülerin lüks tutkuları.

1/ 47
Lüks tutkunu ünlüler !

Dünyanın en zengin işadamlarından Bernie Ecclestone, kızları Tamara ve Petra'nın bir gün kendisini iflasa sürükleyeceğinden korktuğunu söyledi.

2/ 47
Lüks tutkunu ünlüler !

İngiliz Daily Mail gazetesine konuşan 81 yaşındaki Ecclestone 27 yaşındaki Tamara ve geçenlerde evlenen 22 yaşındaki Petra'nın aşırı müsrif olmasından dert yandı.

3/ 47
Lüks tutkunu ünlüler !

Kızları için 2 milyor Sterlin (yaklaşık 6 milyor TL) bir fon ayırdığını söyleyen Ecclestone, Tamara ve Petra'nın bu parayı yatıımlar yapmak yerine lüks harcamalar için kullandıklarını söyledi.

Ecclestone, üçyıl önce ayrıldığı eski Hırvatistan Güzeli karısı Slavica Radic'e de kızgın bu konuda. "Gelecekte eski eşim, kızlarım vetorunlarımın yararlanması için birf on açmıştım. Ama kızlarım sürekli bu parayı harcıyorlar" dedi.

4/ 47