Magazin dünyasındaki yalanlar

Magazin dünyasında yalanlanan aşklar birer birer gerçek oldu..

Magazin dünyasındaki yalanlar

Bir magazin klasiğidir, yeni başlayan birlikteliği önce inkar etmek. Değişmeyen replik ise hemen hemen aynıdır: “Sadece arkadaşız!” Magazin basını sayesinde kamuoyu bugüne kadar pek çok örneğini yaşadı, gördü. Aradan geçen zaman gazetecileri haklı, ünlüleri ise haksız çıkardı. Buna en son örnek ‘Binbir Gece’ dizisinde karı-kocayı oynayan Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in ilişkisinde yaşandı. Hemen her platformda aşk yaşadıklarını inkar eden çift, son noktada beraberliklerini kabul etmek zorunda kaldı. Bergüzar ile Halit, ne ilk ne de son elbette... İşte geçmişten günümüze ilişki pinokyoları...

1/ 8
Magazin dünyasındaki yalanlar

Pop şarkıcısı Bengü, Akın Altan’la aşk yaşadığı haberlerini yalanladı. Ancak geçen yıl yaşayan bu aşkın ortaya çıkan fotoğrafları hiç de öyle göstermiyordu. Bengü ve sevgilisi bu karelerde oldukça samimi görünüyordu.

2/ 8
Magazin dünyasındaki yalanlar

‘Binbir Gece’nin iki başrol oyuncusu Bergüzar Korel ile Halit Ergenç, daha bir hafta önce ‘Beyaz Show’da Beyazıt Öztürk’e sevgili olmadıklarını söylediler ama bu yalanlarını yine kendileri tekzip ettiler. Korel, 31 Aralık’da gazetelere yaptığı açıklamada “Evet, Halit ile birlikteyiz. Ama yazıldığı veya iddia edildiği gibi aylardır süren bir ilişki değil. İlişkimiz arkadaşlarımızla birlikte bayramda çıktığımız Paris gezisinden sonra boyut değiştirdi” dedi.

3/ 8
Magazin dünyasındaki yalanlar

Üç buçuk yıl birlikte olan Demet Akalın ile Oğuz Kayhan, 2006’nın temmuzunda sürpriz bir evlilik yapmıştı. Ancak bu evlilik dört buçuk ay sürdü. Boşanan çift, bir süre sonra yine beraber olmaya başladı. Ancak Akalın bu beraberliği inkar ettiyse de bir süre sonra doğruladı. İkinci kez nikah masasına oturmaları beklenirken bu kez gerçekten ayrıldılar.

4/ 8