Magazin gündeminden başlıklar

Magazin Gündeminden Başlıklar

Magazin gündeminden başlıklar

Kobal Ailesi'nin set ziyareti
atv'de yayınlanan, başrolünü Sinem Kobal'ın oynadığı 'Analar ve Anneler' dizisinin seti, geçtiğimiz günlerde genç oyuncunun ailesini ağırladı. Geçen hafta Kobal'ın sevgilisi Kenan İmirzalıoğlu, sete gidip hem sevgilisini görmüş, hem de ekiple bir araya gelmişti. Hatta dizide Kobal'ın oğlunu canlandıran minik oyuncuyla da tanışıp onu kucağından indirmemişti. Önceki gün de Sinem Kobal'ın annesi Nuray Kobal ve babası Mehmet Kobal, seti ziyaret etti. Aile üyeleri, yoğun tempoda çalışan kızlarıyla çekim arasında bir araya gelip vakit geçirdi. Kobal Ailesi, ayrıca dizinin diğer oyuncuları Kıvanç Kasabalı, Hazar Ergüçlü ve Ahmet Tansu Taşanlar'la buluşup sohbet etti. Ekip, günün sonunda da hatıra fotoğrafı çektirdi.

1/ 7
Magazin gündeminden başlıklar

Güzellik sırrı bol su
Jessıca Alba, güzellik sırlarını Cosmopolitan dergisine anlattı: "Doğal ürünler kullanırım. Cilt bakımı benim için bir ritüeldir. Bol su içer, uykuma çok dikkat ederim. Saçlarım için deniz suyu spreyi kullanırım."

2/ 7
Magazin gündeminden başlıklar

600 lira zam

'İKİSİ EŞİTLENSİN'

İşadamı Efe Önbilgin'in iki çocuğunun annelerinin nafaka kapışması sonuçlandı. Duygu Hande Ekşi'nin açtığı "Eski eşim, Deniz Akkaya'dan olan kızı Ayşe'ye, benden olan oğlu Can'dan daha fazla nafaka ödüyor. Nafakalar eşitlenip adalet sağlansın" davası İstanbul Aile Mahkemesi'nde görüldü.

YARGITAY'A İTİRAZ
Mahkeme bu talebi değerlendirip Can'ın nafakasının 600 lira daha artırılmasına karar verdi. Bu arada Ekşi'nin nafakasının da 1.000 lira artırılmasına karar verildi. Böylece 6 bin 300 lira nafaka alan Akkaya'nın kızı, yine kardeşi Can'dan fazla para almaya devam etti. Bu arada Önbilgin'in avukatı da Yargıtay'a itiraz etti.

3/ 7
Magazin gündeminden başlıklar

Görürsünüz gününüzü!
Fenerbahçeli Caner Erkin, geçtiğimiz aylarda Ortaköy'de bir mekanda yemek yerken bayılmıştı. Yapılan incelemede kan şekeri düştüğü için bayıldığı saptanan Erkin, o anlara ait görüntüleri yayınlayanları affetmedi ve medyaya servis ettikleri için cezalandırılmalarını istedi. Savcılık, iki restoran yetkilisi K.Y. ve M.Y. hakkında dava açılmasına karar verdi. İki yetkili, beşer yıl hapis istemiyle yargılanacak.

4/ 7