Magazin turu

Gösteri ve sanat dünyasında geçtiğimiz hafta neler oldu ?

Magazin turu

Cıvık erkekle işim olmaz

“The Twilight: Saga” filminin seksi yıldızı Ashley Greene, Men’s Fitness dergisi için üstsüz pozlar verdi. , Seksi oyuncu aynı dergiye verdiği röportajda bir erkekte aradığı özellikleri şöyle sıraladı: “Özgür olmalı. Seksi olmak merak ve gizem gerektirir. Her şeyi ortaya dökmemeli. Cıvık olmamalı. Muhtaç olmamalı. Öyle tiplerle uğraşamam.”

1/ 6
Magazin turu

Theron'un yerine Jolie

Fransız filmi “Anthony Zimmer”in Hollywood versiyonu olan “The Tourist” filminde oynamaktan vazgeçen Charlize Theron’un yerine, Angelina Jolie’nin rol alacağı konuşuluyor. Theron’un filmden neden ayrıldığı henüz açıklanmazken, yapımcılar şu sıralar Jolie’nin bu rolü alabileceğini söylüyorlar. Filmin çekimlerine ise 2010’da başlanacak.

2/ 6
Magazin turu

Çingeneler için ayakkabısını bağışladı

Madonna, Christian Dior marka altın topuklu ayakkabılarını bir eğitim kurumuna bağışladı. Ayakkabı, çingene toplumundaki çocukların eğitimine katkı amaçlı kurulan dernek Ovidiu Rom’un bu ay içinde düzenleyeceği hayır gecesinde satışa sunulacak.

3/ 6
Magazin turu

Keçiye benzedi

New York’ta kasım ayında piyasaya çıkacak yeni albümünü kaydettiği stüdyodan çıkarken görüntülenen Rihanna, yeni saç stiliyle görenleri şaşırttı ABD’de magazin basınında “Rihanna, keçiye benzedi” yorumları yapıldı.

4/ 6