Mariann Fogarasy

Mariann Fogarasy, David Beckham’la Budapeşte’de başlayan arkadaşlığını anlattı.

Mariann Fogarasy

Milano’ya geldiğinde basının ilgi odağı olan Mariann Fogarasy, önce David Beckham’la Budapeşte’de başlayan dostluğu hakkında detaylı bilgiler verdi.
1/ 10
Mariann Fogarasy

Aslında Ronaldinho’dan imza almak için Milan’ın kaldığı otele gittiğini ancak Beckham’ın dikkatini çektiğini öne süren Macar güzel, “Çok etkileyici bir erkek, hemen cebine telefon numaramın bulunduğu kartviziti sokuşturdum.

2/ 10
Mariann Fogarasy

Gece beni aradı ve çıktık. Oturup konuştuk. Beni çok beğendiğini söyledi. Sonra beni öptü ve ‘Seni Milano’ya davet edeceğim’ dedi. Her şey böyle gelişti. Ardından hep mesajlaştık ve işte şimdi Milano’dayım” dedi.

3/ 10
Mariann Fogarasy

David Beckham’dan fazla bir şey beklemediğini ancak aralarındaki ilişkinin giderek sağlamlaştığını da sözlerine ekleyen Fogarasy, bir gazetecinin “Ama Beckham bu ilişkiyi yalanladı. Bu duruma ne diyorsunuz” sorusuna “Elbette öyle demek zorunda. ‘Artık karımı sevmiyorum mu’ diyecek. Çünkü o evli bir erkek ve Victoria çok kıskanç bir kadın. Neyse Beckham benim kanımı kaynatıyor ve güzel bir birlikteliğimiz var” yanıtını verdi.

4/ 10