Masal gibi bir aşk

Yeşim Salkım ve eşi Hakan Eratik, Belgin Doruk ve Ayhan Işık rollerine büründü.

Masal gibi bir aşk

MASAL GİBİ BİR AŞK

Yeşim Salkım ve oyuncu eşi Hakan Eratik çok sevdikleri Belgin Doruk ve Ayhan Işık rollerine büründü. Mutlu çift, eski Türk filmi tadında bir çekimle karşınızda..

1/ 11
Masal gibi bir aşk

BELGİN DORUK VE AYHAN IŞIK ÇOK SEVDİĞİNİZ OYUNCULARDI SANIRIM

Yeşim Salkım:
Belgin Doruk Türk sineması için çok önemli bir hanımefendi. Küçükhanım zaten, çok değerli bir aktrist. Onların filmleriyle büyüdük. Ne kadar bakımlı, güzel olduklarını bu çekimde daha iyi anladım. Eldivenler, peruklar… Çok da zor hayatları varmış. Belgin Doruk’u canlandırmak bana büyük onur verdi. Bir ara baktım Belgin Doruk gibiyim, bir ara Türkan hanıma benziyorum. Liz Taylor’a da benzettiler. Hepsi makyajı, eye liner’ı, saçlarıyla o kadar güzel ki. Yanağımdaki ben de hoşuma gitti, bu konsepti klibimde de kullanmayı arzu ediyorum.

Hakan Eratik:
Ayhan Işık’ın büyük hayranıyım. Türk sinemasının en önemli jönü. Gelmiş geçmiş en yakışıklı adamı diyebilirim. Sekiz yaşından beri, ‘aktör olacağım’ derdim. O döneme dönmek çok keyifli.

2/ 11
Masal gibi bir aşk

KİMYALARI İNANILMAZ UYUYORMUŞ

Y. Salkım:
Ayhan Işık deyince akan sular durmalı Türkiye’de.

H. Eratik:
Yıldız, ‘her yerden gözüken insan’ demektir. Dünyanın her yerinden gözükebilecek tek bir jönümüz vardı bizim, Ayhan Işık.

Y. Salkım:
Eşim tip olarak baktığım zaman jantiliği, duruşu, kıyafetleriyle benziyor doğrusu. Ayhan Işık, James Bond gibi adammış. James Bond’u çekseymiş hiç sakil durmazmış.

3/ 11
Masal gibi bir aşk

ESKİ TÜRK FİLMİ TADINDA BİR ÇEKİM OLDU.

Y. Salkım:
Deli gibi eski Türk filmi seyrederim. Bu çekimi niye yapmak istedik? Evliliğimiz ve aşkımızın da masalımsı ve eski Türk filmlerine benzediğine inanıyorum. Öyle kalmasını arzu ederim.

4/ 11