Mayosu olay oldu

Mayosu olay oldu

Ünlü modacı Cemil İpekçi, tatil sezonunu Bodrum'da açtı. Önceki gün Türkbükü sahilde yürürken objektiflere takılan modacının neşeli halleri dikkat çekti. Ayak üstü gazeteciler ile sohbet eden İpekçi, bir süre önce polemik yaşadığı Hadise ile ilgili çok çarpıcı açıklamalarda bulundu...MİLLİYET MAGAZİN SERVİSİ - Umut ÜNVER

1/ 5
Mayosu olay oldu

Bir süre Bodrum'da kalarak dinleneceğini belirten İpekçi, geçtiğimiz aylarda "Giyinmeyi bilmiyor" şeklinde eleştirdiği Hadise'den gelen "Sadece gülüyorum" cevabı ile çıldırmıştı. Son olarak katıldığı bir programda, "Bir şey olsaydı kendi doğduğu ülkede bir şey olurdu. Bir yere gitmiş üçüncü ya da dördüncü olmuş.

2/ 5
Mayosu olay oldu

Çok kötü giyiniyor. Kız kardeşi tasarımcı olmuş keşke olmasaydı. O giydiriyorsa o tasarımcıdan ne şah olur, ne de şahbaz olur. 10 bin tane fuara katılsa o çizdiği koleksiyonlardan hiç bir şey olmaz. Ses olarak bakarsanız Allah vermeye... Kız mı kadın mı bilmiyorum. Giyiminle birazcık ol bari diyerek ağır eleştirilerine devam etmişti.

3/ 5
Mayosu olay oldu

"Yıllarca starlarla çalıştım"Modacı tartışma yaşadığı Hadise ile ilgili olarak sorular karşısında dayamayıp yine popçuyu kızdıracak açıklamalarda bulundu. İpekçi, sanat dünyasında ünlülerin nasıl giyindiği sorusuna, "Ben yıllarca starlar ile Sezen Aksu ve Ajda Pekkan'la çalışmışım. Yenilere bir şey yapmak pek içimden gelmiyor" dedi.

4/ 5