Mehmetçik Vakfı’na bağış yok!

Mehmetçik Vakfı’na bağış yok!

Mehmetçik Vakfı’na bağış yok!


Bülent?Ersoy’un mirasını hayır kurumlarına bağışlayacağını açıklayan menajeri Fevzi Siverek “Bülent?Ersoy yasaklı olduğu yıllar yüzünden Mehmetçik Vakfı’na kırgın” dedi.
 

1/ 6
Mehmetçik Vakfı’na bağış yok!

'Diğer içenler arsız arsız film çekiyor'

Günay’da sahne alan Bülent Ersoy cezaevine giren Deniz Seki için “Ben de hapse girdim. Orayı kaldırabilmek zordur. Dikkat edin bunu sadece Deniz yapmadı. Diğer yapanlar ortalarda arsız arsız film çekiyorlar. Niye Deniz girdi de diğerleri ortalarda, anlamış değilim” dedi.

2/ 6
Mehmetçik Vakfı’na bağış yok!

‘Sezen hapse girmedi ama ben girdim’

Bülent Ersoy, Sezen Aksu’nun cezaevinde olan Deniz Seki’ye yazdığı mektubu yorumladı.

3/ 6
Mehmetçik Vakfı’na bağış yok!

Türk sanat müziğinin ‘Diva’sı Bülent Ersoy önceki akşam Günay Restaurant’ta sahneye çıktı. Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ersoy, Sezen Aksu’nun Deniz Seki’ye yolladığı mektup hakkında görüşlerini paylaştı. Seki’nin uyuşturucu kullanmasının kendisini hayal kırıklığına uğrattığını söyleyen Ersoy, “Sezen Aksu benim can arkadaşımdır. Sezen insan sever. Bu olayı desteklediği için değil, Deniz’e orada ‘dirayetini muhafaza et’ ve ‘üretmeye çalış’ demek için mektubu gönderdi. Ama Deniz’e iyi ettin dememiştir. Ki bende aynı şeyi söylüyorum. Sezen Aksu hapse girmedi ama ben hapse girdim. Onun için Sezen benim kadar bilemez durumu. Orayı kaldırabilmek zor tabii” dedi.

4/ 6