Merve Özbey'in mutlu günü

Ünlü şarkıcı Merve Özbey, bir süredir aşk yaşadığı Kenan Koçak ile dün akşam nişanlandı. Koçak'ın kız evine mehter takımı eşliğinde gelmesi şaşırttı.

Merve Özbey'in mutlu günü

Ünlü şarkıcı Merve Özbey ile sevgilisi Kenan Koçak evlilik yolunda ilk adımı attı. Evini nişanı için hazırlatan Özbey, bu mutlu anını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi. Kenan Koçak, kız evine adeta konvoy eşliğinde geldi.

1/ 5
Merve Özbey'in mutlu günü

"ISLANDIĞIM İLK YAĞMURSUN"
Uzun süredir birlikte olan Merve Özbey ve Kenan Koçak çifti pazar akşamı aile arasında düzenlenen törenle nişanlandı. Instagram hesabından nişana ait bir fotoğraf paylaşan Merve Özbey, "Telaşımı hoş gör, ıslandığım ilk yağmursun" notunu yazdı.

2/ 5
Merve Özbey'in mutlu günü

MEHTER TAKIMIYLA GELDİ
Misafirlerine kendi elleriyle kahve yapan Merve Özbey, nişanlısına da tuzlu kahve yaptı. Özbey, nişan töreninde tüm geleneklere uymaya özen gösterdi. Kenan Koçak ise Merve Özbey'in evine mehter takımı eşliğinde geldi. Öte yandan Merve Özbey katıldığı bir programda düğün tarihini 19 Ocak olarak açıklamıştı.

3/ 5
Merve Özbey'in mutlu günü

KENAN KOÇAK KİMDİR?
Merve Özbey'in nişanlısı Kenan Koçak 1 Ocak 1983 İstanbul doğumludur. Maltepe Üniversitesi'nde Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezun olan Kenan Koçak, inşaat alanında kariyerini sürdürmektedir.

4/ 5