Meryem Uzerli ile Ozan Güven dudak dudağa

Başrollerini Ozan Güven, Belçim Bilgin, Meryem Uzerli, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı “Annemin Yarası”nın galası geçtiğimiz perşembe gecesi Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapıldı.

Meryem Uzerli ile Ozan Güven dudak dudağa

Başrollerini Ozan Güven, Belçim Bilgin, Meryem Uzerli, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı “Annemin Yarası” bu hafta vizyona girdi. Geçtiğimiz perşembe gecesi Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılan galaya katılan ünlü isimler, film hakkında övgü dolu yorumlarda bulundu.

1/ 13
Meryem Uzerli ile Ozan Güven dudak dudağa

18 yaşındaki Salih’in (Bora Akkaş) gerçek ailesini bulma hikayesini konu alan “Annemin Yarası”, dün vizyona girdi. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda yapılan galaya katılan ünlüler duygu dolu anlar yaşadı. Filmde karı kocayı canlandıran iki oyuncu, uzun öpüşme sahneleriyle dikkat çekti.

2/ 13
Meryem Uzerli ile Ozan Güven dudak dudağa

İşte filmi izleyen ünlülerin yorumları...

Yılmaz Erdoğan: Olağanüstü bir film, harika oyunculuklar harika bir reji. Arkadaşlarımla gurur duydum.

Cem Yılmaz: Çok kaliteli çok güzel bir iş. Herkesin ellerine sağlık. Çok izlenir inşallah.

3/ 13
Meryem Uzerli ile Ozan Güven dudak dudağa

Murat Yıldırım: Son zamanlarda seyrettiğim en iyi Türk filmi. En iyi performans Ozan Güven, en iyi yönetmen Ozan Açıktan. Samimi söylüyorum böyle bıçak sırtı bir konunun böyle naif işlenmesini takdir ediyorum. Şimdiye kadar hiç işlenmemiş bir konunun işlenmiş olması da güzel. Ben filmin iyi olduğunu biliyordum ama bu kadar iyi beklemiyordum.

Mehmet Aslantuğ: Çok iyi buldum. Moral oldu. Büyük bir trajediyi yaşama sevincini barındırarak, hem seyircinin de bu tür travmalara saygıyla selam vermesini sağlayacak, hem de umudunu karartmayacak bir film. Türk sineması adına çok özel bir iş izledik.

4/ 13