Meryem'i hiç böyle görmediniz

Meryem'i hiç böyle görmediniz

Meryem'i hiç böyle görmediniz

Muhteşem Yüzyıl dizisinde oynadığı sırada Tükenmişlik Sendromu’na yakalanan ve Türkiye’yi terk ederek Almanya’ya geri dönen ünlü oyuncu Meryem Uzerli, kızı Lara ve geleceğe dair planları hakkında özel açıklamalarda bulundu.

1/ 15
Meryem'i hiç böyle görmediniz

Berlin’de düzenlenen bir etkinlikte açıklamalarda bulunan Meryem Uzerli kendisini çok iyi ve mutlu hissettiğini ifade ederek, “Çok iyiyim. Allah’a çok teşekkür ediyorum. Hayatta bazen, bazı dönemler yaşıyoruz ama dünya dönmeye devam ediyor. O zaman biz de mecburen devam ediyoruz. Allah’a karşı inancım bana güç verdi, bazı zor dönemlerde. Yine de çok iyiyim, çok mutluyum, iyi hissediyorum” dedi.

2/ 15
Meryem'i hiç böyle görmediniz

Kızı Lara hakkında açıklamalarda bulunan Meryem Uzerli, “Neredeyse dokuz aylık oldu. Zaman nasıl geçti anlamadım. Her anne bunu anlar ve her anne söyler. Zaman akıyor, çok hızlı gidiyor. Bu çok doğru bir şey. Dokuz ay nasıl geçti bilmiyorum. Çok hızlı geçti her şey. Lara benim için en büyük hediye. Ben artık bir anneyim ve sabah uyanıyorum, ‘Meryem sen bir annesin’ diyorum. ‘Senin bir çocuğun var’ diyorum.

3/ 15
Meryem'i hiç böyle görmediniz

Lara’yla geçen günleri hakkında da konuşan Uzerli, “Bazen benden önce uyanıyor ve bu uykusuz geçecek gün anlamına geliyor. Bazen benden sonra uyanıyor o zaman ben rahat rahat kahvaltı yapıyorum. Ondan sonra bir sesleniyor ve ben de ‘Günaydın canım benim’ diyorum. Böyle küçük bir ruh, büyük bir ruh o tabi ki küçük değil ama, küçük bir insan bana bakıyor.

4/ 15